Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek a kihűlés jelei? Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a kihűlés jelei? Van még remény?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal, és elég jó ideje gondolkodom szakításon. Rájöttem, hogy alapvető dolgokban (gondolkodásmód, világnézet, emberekkel való viselkedés) nem illünk össze. Aztán ott van az is, hogy nő létemre nekem lesz majd nagyobb végzettségem, én szeretnék tovább tanulni, ő nem. Nincsenek közös barátaink, az én barátaimat nem kedveli. Visszaemlékezve, régen vártam a találkozókat, ma már egyáltalán nem.

Viszont félek. Félek, hogy megbántom és hogy úgy érzi majd, becsaptam. Néha még mindig visszajön a régi "hú de szeretem" érzés, de aztán megint felváltják a rossz gondolatok. Barátok, család szerint nem szeretem, csak szeretni akarom. Én nem tudom mit érzek. Egyszerűen félek, hogy elrontom, nem tudom mi lenne a helyes döntés.


17/L


2010. dec. 7. 21:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tőlem kérded a irigységet? Nem vagyok irigy.


Csak megjegyeztem, hogy aki már 15évesen dug, az csak r.banc lehet.

2010. dec. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 7. 22:11
 13/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:01


Sajnos a "bunkó" férj, az nem azért bunkó, mert valóban az, hanem mert a tanultabb emberek lenézik az alacsonyabb műveltségű embereket...Ezáltal lesztek többek, szebbek, okosabbak, hogy lenézhettek másokat?!

Sajnos már megfigyeltem, hogy a tanultabb emberek sokkal bunkóbbak, mint műveletlen társaik...Tulajdonképpen ezért lettem annak idején antiszociális beállítottságú...Most sem szeretem embertársaimat, pedig sokkal műveltebb és tanultabb vagyok az átlagnál, de mindig azt veszem észre, hogy az emberek lenéznek másokat, ráadásul olyanokat, akik emberileg sokkal megértőbbek, őszintébbek és igazabbak...

Aljas egy világ ez!!! Undorító ocsmány aljas féreg az ember! Hol itt az egyenlőség és a szeretet?!

2010. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ja és az előzőhöz még annyit, hogy nem ez a fő ok. Viszont úgy érzem, hogy nem közös irányban szeretnénk elindulni. (ahogy ezt az előbb kifejtettem)
2010. dec. 7. 22:15
 15/15 Keeper ***** válasza:
Ha tovább akarsz tanulni ő pedig nem akarja , hogy továbbtanulj, és a kapcsolat sem lángol már, akkor elég egyértelmű nem? Egyébként lányoknak/nőknek nem kéne 18-19 évesen gyereket szülni véleményem szerint.
2010. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!