Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek a kihűlés jelei? Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a kihűlés jelei? Van még remény?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal, és elég jó ideje gondolkodom szakításon. Rájöttem, hogy alapvető dolgokban (gondolkodásmód, világnézet, emberekkel való viselkedés) nem illünk össze. Aztán ott van az is, hogy nő létemre nekem lesz majd nagyobb végzettségem, én szeretnék tovább tanulni, ő nem. Nincsenek közös barátaink, az én barátaimat nem kedveli. Visszaemlékezve, régen vártam a találkozókat, ma már egyáltalán nem.

Viszont félek. Félek, hogy megbántom és hogy úgy érzi majd, becsaptam. Néha még mindig visszajön a régi "hú de szeretem" érzés, de aztán megint felváltják a rossz gondolatok. Barátok, család szerint nem szeretem, csak szeretni akarom. Én nem tudom mit érzek. Egyszerűen félek, hogy elrontom, nem tudom mi lenne a helyes döntés.


17/L


2010. dec. 7. 21:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Most így visszaolvasva egyértelműnek tűnik a helyes döntés, de ez nem ilyen egyszerű. Tényleg tanácstalan vagyok.
2010. dec. 7. 21:55
 2/15 anonim ***** válasza:
Van az úgy, hogy tovább kell lépni...
2010. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

tanult feleség - bunkó férj

igen, ez a felállás megy évezredek óta.

most emancipáció van, választhatsz: elnyomás, vagy megértés?

2010. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Ezek a kihülés jelei:


A kihűlés tünetei általában annyira fokozatosan alakulnak ki, hogy sem az illető, sem környezete nem döbben rá, mi is történik. Kezdeti tünetként jelentkezik a reszketés és fogvacogás. Ahogyan a testhőmérséklet tovább csökken, a reszketés alábbhagy, a mozdulatok lassúvá és ügyetlenné válnak, megnő a reakcióidő, a gondolkodás zavarttá válik, az ítéletalkotás gátolt lesz. Az illető összeeshet, elkóborolhat vagy egyszerűen lefekszik a földre pihenni. Ha a testhőmérséklet még tovább esik, a reszketés abbamarad, ami igen fontos jel. Ezen a ponton az illető még magatehetetlenebbé válik, és kómába eshet. A szívverés és a légzés lassabbá és még gyengébbé válik. Végül a szív megáll.


Minél alacsonyabb a testhőmérséklet, annál nagyobb a halál bekövetkeztének esélye. Halál állhat be már 31 °C alatt, de még valószínűbben 28 °C alatt.


:-)

2010. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Arra volt eszed, hogy 15 évesen már ri.anckodj, akkor ezt is meg tudod oldani!
2010. dec. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Ezt érdemes lenne vele megbeszélni...

Az a baj, hogy Te már a jövőtökre gondolsz...

A párkapcsolatban, ha már ilyen mércéket állítasz fel, hogy magasabb lesz az iskolai végzettséged, az már régen rosszul kezdődik...

Kicsit önző és lenéző hozzáállásod van...

Szakíts vele...

Ha velem a párom azért akarna szakítani, vagy egyáltalán eszébe jutna szakítani, mert alacsonyabb az iskolai végzettségem, úgy basznám ki, mint macskát sz@rni...

Karrierista szingli leszel ezzel a hozzáállásoddal...Meg is érdemled...

2010. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Kokas Lajos ***** válasza:

Semmi képp nem kihülés, legfeljebb elhidegülés. Na de ez a kérdés szempontjából lényegtelen. Jó irányba indultál. A pár terápiák egyik programja, amikor mindkét fél összeírja, hogy mit szeret és mit nem szeret a másikban. Ezt természetesen terápia nélkül is meg lehet csinálni, sokszor bizonyul hasznosnak. Sokat megtudhatsz magadról és a pároddal szembeni viselkedésedről, abból, amit ő ír rólad. Gondold át, hogy ő mit szeret benned, ha nem érzed valósnak és te sem tudsz valós vonzalmat bizonyítani irányában, akkor nyugodtan vond le a konzekvenciát. Persze lehet, hogy majd ez a kis gyakorlat világít rá arra, hogy mennyire szerethető vagy, mi az amit te látsz jónak a párodban és újra fellángolnak az érzelmek!

Sok sikert kívánok!

2010. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Két éve együtt van a párjával, és most azért van elbizonytalanodva, mert most kezd a szerelem elmúlni, két év után. Szerintem nem rib@nc.

Szerintem ebben a korban változik, fejlődik leggyorsabban a személyiség. Változnak a dolgok, ennyi.

Rib@nc az, aki minden héte, vagy minden este mással van.

Biztosan nem vagy te irígy? :-)

2010. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Keeper ***** válasza:
Lépj tovább! 17 évesen még előtted áll sok év a tapasztalat szerzésre, és itt nem arra gondolok, hogy összefekszel mindenkivel, csak kipróbálhatsz pár másik srácot, ahogy érzed. De ebből a kapcsolatodból már nem lesz semmi, esetleg ha pár évtized múlva egymásra találtok és a barátod már teljesen megváltozott. Ha pedig nem szeretnél olyannal élni akinek ffi létére alacsonyabb végzettsége van, akkor keress olyat akinek lesz felsőfokúja is. elég egyértelmű. Sok sikert N!
2010. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kedves 22:04-es válaszadó!

Az én hibám, nem fejtettem ki részletesen. Igazából én szeretnék továbbtanulni, ő nem. És ő azt sem szeretné, hogy én tovább tanuljak. Egyből házasságot, gyerekeket tervez és nekem ez túl gyors.

Ha csak annyi lenne a helyzet, amire te gondoltál, egyáltalán nem zavarna. Nem a végzettsége miatt fogok szeretni valakit.

2010. dec. 7. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!