Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fellángolás milyen emberekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fellángolás milyen emberekkel lehetséges?

Figyelt kérdés
Mármint akit szimpatikusnak találsz, kívül, belül, vagy csak belül, vagy épp csak kívül? Később miért nem folytatódik? Nem tud megadni mindent amire vágysz?
2010. dec. 7. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Bárki lehet hirtelen "szerelmes", aztán ha nem olyan a kiválasztott, mint ahogy hirtelen elképzeli, rögtön alábbhagy az érdeklődés. Velem is előfordult, hogy hirtelen megtetszett valaki, egyszer találkoztunk, rájöttem, hogy rosszul emlékeztem és többet nem is kerestem.
2010. dec. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

lehet hogy butaság de én egy közös pontot vettem észre a fellángolások alanyában... minden esetben szexuálisvonzalom társul hozzá.

azthiszem nálam fellángoláskor a kinézet, az attitűd, és hogy milyennek képzelem az embert, az játszik. sajnos ez gyarkan nem a valódi énje, és hamar rájövök hogy milyen valójában.

2010. dec. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor általában a külső dominál a fellángoláskor?
2010. dec. 7. 09:53
 4/7 anonim ***** válasza:

van benne, igen, elég sok. nálam mondjuk inkább az attitűd, vagyis egészen pontosan a megjelenés és a viselkedése, ha van ami megfog benne. persze ezek a fellángolások általában nem tartanak soká, hiszen a külső és az első benyomás mögé odaképzelünk egy embert, aki nincs ott, és mikor erre rájövünk az ritkasz*r érzés :)

második voltam.

2010. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kisnita ***** válasza:
Én is úgy vagyok mint a második. Annyi különbséggel, hogy én hajlamos vagyok a "plátói" szerelemre is :D Szóval így még bonyolultabb eset vagyok :D
2010. dec. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3. Igen, sajnos, nagyon rossz. Most én is így vagyok vele, így ezért is tettem fel ezt a kérdést :(
2010. dec. 7. 15:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Hu!:) Én neten megismertem 1 csajszit... eszméletlen volt az első beszélgetésem vele! Annyira közös témák voltak, komolyan égtem belülröl és szikrázott a levegő:DD Eszméletlenül bejött a csaj.. majd 1 szép huzásával elis érte, hogy elfeledjem! De most is hiányzik a szerelem =( Amugy a csaj többet szeretett volna, de végülis véget vetettem a dolognak mert tul gyorsan csinált tul csunya dolgot!
2010. dec. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!