Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSÉGRE LENNE SZÜKSÉGEM?!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉGRE LENNE SZÜKSÉGEM?!? HELP?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen megköszönöm a rendes válaszokat.

Van egy lány több mint fél éve ismerem,Összejöttünk,aztán motorbalesetben lerokkantam.Keveset láttam, és ő utasított vissza sokszor valami ürüggyel, de minden nap mondta hogy szeret kideült, hogy most 1 hónapja járt egy gyerekkel, de nem tudja miért és egy 20 éves felnőtt férfibe szerelmes.. (15 éves igen kicsit éretlen, de nem ilyennek ismertem meg.)Aztán mondta hogy nem érez úgy már irántam mint előtte.De most küldtem neki egy 7 oldalas sms-t amiből vita lett,pedig nekem lenne okom felhúzni magam.Ezután szakítottunk De még mindíg szeretem,persze, de már beleörődtem aztán valahogy rámírt.. És elmondtam hogy szeretném, ha boldog lenne ha nem velem akkor mással, és hogy beláttam hogy nincs helyem az életében. Ekkor olyan ideges lett ,mint még soha az életben közben kderült hogy szakított a másikkal.De szó szerint nekem esett, hogy miért vagyok ilyen. Szerintem még érez valamit irántam.. De valljuk be 3-4 fiút szédít és ő van felháborodva?.. Nemtudom mit csinálljak, Nehezen szól hozzám.


2010. dec. 6. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerü hagyd békén 15 éves éppen kiéli magát stb. Semmit nem érsz vele ha erölködsz ö közben nem szeret max szédit te pedig bedölsz neki mert szereted, ugyanugy lesz neki még 3 pasia amig nem ö be a feje lágya.
2010. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szard le.. ennyit . Bocs a tartalmas válaszért. Szereted tudom.. de keress valaki mást. Akit megakartál már fogni, csak ő ott volt.. nekem is így volt. Szakított velem bnőm, hogy vissza megy az exéhez. Összevesztünk, beoltott mindent csinált. Befűztem egy másikat. Ő szeret, de most ő is visszament az exéhez-.-... de fél találkozni mert hogy engem szeret ilyenek. Tagadja de tudom.. erre ma kaptam egy smst előző bnőmtől, pénteken tali? nem érdekel bnőd.. ez csak egy baráti lesz... le kell szarni!
2010. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
túl fiatal, azt se tudja mi az a szeretet, érzelem, ne foglalkozz vele, keress komolyabb lányt. Így nem jutsz előbbrébb
2010. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudott vele megbékélni hogy a szerelme megbénult, ezért inkább másnál kereste a boldogságot aki minden téren megadhatja ezt neki, de végül rájött hogy téged szeret, te meg k*rvára nem érted még most sem az ő helyzetét, ezen dühítette fel magát. A te korodra is kíváncsi lennék.
2010. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.Nekem ez a véleményem!
2010. dec. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!