Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 1,5 évvel idősebb csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 1,5 évvel idősebb csaj akar velem járni. Semmi bajom nincs vele csak, hogy idősebb nálam ilyen sokkal. Én ezért nem akrom. Normális ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem ez bőven belefér, ne foglalkozz a korkülönbséggel, nekem 1x 1.5 évvel fiatalabb pasim volt...
2009. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? 14? 15? 16? ez hamarosan egyáltalán nem fog számítani az 1,5 év . Ha minden más okés vele akkor ez ne gátoljon meg. Nekem is tetszett már egy évvel fiatalabb fiú (lány vok am xD). Ne törődj ezzel.:D
2009. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem akarod, akkor hol itt a kérdés? (:
2009. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

A fiúknak általában "dicsőség", ha egy idősebb lányt hódíthatnak meg. Ebben az esetben viszont úgy értelmeztem, hogy a lány a kezdeményező. Szerintem normális, hogy nem akarod :)

Ha el lennél ájulva tőle, akkor nem érdekelne a körkülönbség, vagy éppen büszke lennél magadra, hogy egy idősebb csaj zúgott beléd.

Szerintem keress egy korban hozzád illő lányt, aki tényleg tetszik. :)

2009. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Másfél év az sok? :D

Egek, általánosban mondjuk tényleg ilyenen ment a problémázás. Régi idők... :)

2009. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem a kora miatt nem akarod.

Ha annyira tetszene, akkor te akarnál vele járni és nem ő veled.

2009. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok, a barátnőm 19. Szóval nem hiszem, hogy gáz lenne. :)
2009. jan. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az én barátom 18 éves én meg 20,és sokkal jobban érzi velem magát,mint a fiatalabb csajokkal!bár igen ö még most megy át azokon a dolgokon,ami én már megéltem!!de nem érdekel!!én bulizós csaj vok,és ezt szereti bennem!!!h nem kötöm le,ha attól félsz,h az a csaj ,komolyabb...,az sztem nem baj,hisz a fiúnak is meg kell tanulni,komolyan viselkedni,és talán tanulhatsz tőle!!!:D
2009. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!