Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? (idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? (idősebb csaj és a srác esete)

Figyelt kérdés
én 25 a csaj 32, mindig az idősebb nők vonzottak, de úgy érzem, hogy a 7 év kicsit sok, az ágyban eszméletlen jó vele, nagyon tapasztalt, sokat sportolunk együtt, sok a közös téma, viszont nagyon hisztis, , és szüleim se néznék jó szemmel, ha vele összejönnék. javaslat? tapasztalat? észrevétel?
2010. nov. 27. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg érdekel és vonzódsz hozzá akkor hajrá. Ha meg szereted pláne. Szerintem szüleid is megbékélnének a helyzettel, ha látnák, hogy komolyan gondoljátok. Egyik ismerőspárnál 4 év korkülönbség van a nő javára. Most a nő 33 éves korára úgy döntött ,hogy esküvőt akar és gyereket, a pasi ebből végül kimaradt...
2010. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Párom és köztem 11 év van!Én vagyok a fiatalabb 19 éves L.

Én is féltem eleinte,de tudtam,hogy szeretem és felvállaltam!

Nem bántam meg! Amíg engem szeret ott van velem jóban-rosszban és boldog vagyok vele, addig nem érdekel mások véleménye!

Szüleim is belátták,hogy összeillünk és nem volt semmi rosszérzésük!

Ha úgy érzed,merd bevállalni!

Aztán írd meg mi lett a végeredmény;)

2010. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hisztis és öreg vérpulyka ááááááááááááá menekülj míg nem késő
2010. nov. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A te életed, a te döntésed, de nagyon negatív, hogy hisztis, ilyen életkornál már ez ciki. Beszélj vele, hogy hagyja abba, és ne feledd, hogy ha még nincs gyereke, hamar kiszalad a korból, ha akar egyátalán.
2010. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!