Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan a párotok, amilyet mindig is elképzeltetek magatoknak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy régen biztos volt egy álmotok, hogy ilyen és ilyen tökéletes barátom/barátnőm lesz... Most a párotok minden téren teljesíti a kritériumokat?

Ha nem, miért nem, és miért szeretitek mégis?


2010. dec. 6. 06:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Belsőre ő a legtökéletesebb, és ez ellensúlyozza, hogy külsőre nem a zsánerem.
2010. dec. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs párom de van akit el tudnék képzelni magam mellé:D
2010. dec. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hál' Istennek.

Persze nem tökéletes, de én így szeretem.

2010. dec. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
:)Szerencsére megtaláltam és meg is becsülöm:)
2010. dec. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 asdface ***** válasza:

én tudom hogy azért születtem erre a világra hogy őt boldoggá tegyem és a következő életemben is őt fogom keresni mindig

vannak hibái de én azzal együtt szeretem őt

2010. dec. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem! Jobb! De tényleg =)

17/F

2010. dec. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, de lejjebb adtam az igényeimből, és ami külsőre nincs meg azt pótolja azzal, hogy intelligens és normális lány. A külső meg egyre javul :)
2010. dec. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egy álomvilágban élek.
2010. dec. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kisnita ***** válasza:
100%

Ez de jó kérdés :)) Nagyon tetszik a téma :D

Nem tudom miért, de mikor "kislány" voltam mindig azt akartam, hogy szőke és kék szemű pasim legyen majd egyszer legyen tőle egy szőke és kék szemű kisfiam is.

Most meg van egy barna hajú, barna szemű pasim akitől van egy barna hajú, barna szemű kisfiam, aki mellesleg tökéletes :)

A belső tulajdonságokról azt gondoltam régen, hogy legyen olyan mint én, de legyen kicsit erősebb jellem. Ahhoz képest a párom a szöveg ellentétem :D

Ember tervez, Isten végez vagy a sors? Vagy csak a véletlen műve? :D

2010. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én mindig is hosszú hajú lófarkas fickót akartam ,erre a párom mindig néhány mm-re lenyírja a haját:P de a barna szem legalább megvan, viszont belsőre pont olyan mint amilyennek szerettem volna:)
2010. dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!