Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékötleteitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékötleteitek vannak karácsonyra fiúnak?

Figyelt kérdés
Barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, és nincs sok ötletem, hogy mit vehetnék neki. Tudtok ötleteket adni?
2010. dec. 5. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
World of Warcraft Cataclysm - et vedd meg neki és persze vegyél neki mellé két darab feltöltő kártyát, hidd el értékelni fogja.
2010. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Parfüm, felső, ing, kulcstartó, márkás, akár rezgőfejes borotva, tusfürdő csomag, karóra. Mást nem nagyon tusz neki venni, fiúnak nehéz.:S Remélem azért a felsorolásomban találtál hasznosat:)
2010. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

19:05


3 hónapja vannak együtt,nem 3 éve.Karóra?Ing?Parfüm?

Persze,inget és parfümöt lehet találni egész olcsón is,na de karóra?!?!


Kérdező: Én a helyedben inkább valami személyesebbet vennék,nem ilyet,hogy borotva,ing,felső..stb..

Persze most nem azt mondom,hogy nyomtass rózsaszín szív alakú párnára közös képet, de ha még a "plüssállat" dolgot nem lőtted el,akkor szerintem az is tökéletes.:)

Mi is 3 hónapja voltunk együtt a barátommal,mikor jött a Karácsony.Mivel a születésnapom előtte volt(kaptam tőle egy plüssmacit,mert gyűjtöm őket),ezért egy nyakláncot kaptam tőle.Én viszont még előtte nem adtam neki ajándékot,ezért vettem neki egy puha plüsscicát,mert mindig cicának hív.

Vagy ha ékszeres,akkor vehetsz neki karkötőt vagy nyakláncot.


Na meg vehetsz neki karórát is akár,de azért jó ha tudod,hogy milyen az ő anyagi helyzetük,mert ha te még meg is engedheted magadnak,ő biztosan kellemetlenül érezné magát.

2010. dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a karórára nem volt még tervben...és még nemnagyon tudom h miket szeret...én egyből a plüssre gondoltam amúgy,abból kiindulva, hogy annak én mennyire örülnék.:D
2010. dec. 7. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!