Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jó ajándékötleteitek...

Milyen jó ajándékötleteitek lennének karácsonyra szülőknek?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk velük nagyon jó.Háztartásba megvan mindenük.Kipuhatolásra nem mondtak semmit, hogy lenne valami különleges kívánságuk(anyut apuval kérdeztettem és fordítva titokban).Ruhát megveszik, illatszer snassz.Apu szereti a régiségeket de most babát várunk és nem nagyon bírok sokáig keresgélni, konkrét dologgal szeretnék konkrét üzletet felkeresni.Tavaly gyógyfürdő belépő bérletet vettünk(5 alkalmasat).Olvasni szeretnek, tehát a könyv az beleférne ha jobb ötlet nincs.Úgy fejenként 5000 Ft-ig mehetünk.Kérlek segítsetek!
2008. dec. 10. 19:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja azt kifelejtettem hogy a tesómnak se tudjuk mi legyen aki fiú 20 éves lesz, szakácsnak készül(kötényes együttest vettünk már)és kb ugyanaz jellemző rá mint a szüleimre.Ja és egyikük sem dohányzik, nem iszik.
2008. dec. 10. 19:42
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én édesanyámnak órát szeretnék, esetleg táskát, olyan mai hiányzik neki.Egy könyvet is kap szülinapjára mert Karácsony elött van, egy szakácskönyvet melyben karácsonyi ételek receptei vannak , nagyon szép.Nagyon jó értékes könyvek vannak, és olyan ajándék ami mindig megmarad és mindig értékes.Édesapám nagyon szereti a teákat, neki pl Mikulásta egy elég drága angol teát vettem.

A testvérednek vehetsz pénztárcát, karórát ilyesmit.

2008. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyapju derekaljat, parnat, gyapju papucsot, nem tudom hogy ennyi penz mire lenne elegendo, de gyapju dolgok nagyon jok. Ha aruhazban veszed meg a gyapju ajandekot, ott olcsobb, mint kisebb uzletekben. Nem 200000 Ft-os gyapju dolgokra gondolok persze.

Vagy vegyel nekik parfumot, persze igazit. Azt mindenki szereti, es azert egy szep parfum szerintem nem snassz. Mert ha mindenuk megvan, felesleges porfogot nem erdemes venni.

2008. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Apukádnak keress valami számára érdekes könyvet a neten antikváriumból. Tesódnak szintén ha szeret olvasni. Ez régiség is és mégsem drága. Anyukádnak esetleg masszázsbelépő vagy egy látogatás a kozmetikusnál arckezelés/masszázsra?
2008. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az első unokájuk lesz, akkor esetleg valami, ami a babához kapcsolódik, és régi is, pl egy régi bölcső arra az esetre, amikor ők vigyáznak majd a babára.

( [link] ) De a bölcső csak egy ötlet, nekem ez jutott eszembe..

2008. dec. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!