Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A párommal több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A párommal több éve vagyunk együtt, de

Figyelt kérdés

sajnos a szex, mint olyan lapos lett, és már csak ritka alkalmakkor bújunk össze. Ugyanaz a póz, ugyanaz a nő, minden snassz. Kínomban magamat elégítem ki, élet ez így???? Mivel tovább már nem nagyon bírom, döntenem kell.

Szerintetek bűn az ha a kapcsolatom érdekében, a legnagyobb diszkréció mellett havonta-kéthavonta egyszer félrelépek?

Vagy hagyjam tönkremenni több év közös munkáját e miatt?

Légy szíves ne megcsaltan és befásultan írjátok le a világ gondját, hanem teljesen objektíven, reálisan végiggondolva, ti mit tennétek, és mi a helyes út!


2010. dec. 5. 16:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Félre ne érts! Természetesen mindent meg kell próbálni, ha szereted, de ha nem megy, azt is be kell látni és továbbállni!

2010. dec. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Volt nálunk is egy ilyen időszakunk. Semi féle képpen ne szakítsatok ez miatt. Prróbáljátok ki azt amit mi is tetünk. Szeretkezzetek mindennap akkoris ha nehezetekre esik és egy idő után megint élvezni fogjátok.A megcsalás az eggyenlő a szakítással. Ha már megcsalod a párod akkor inkább szakítsatok mert te se örülnél neki hogy amibe te máltogatsz este abba reggel még más mártogatott ;)
2010. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:35


Én már nagyon sok mindent megpróbáltam a párommal, többek között ezt is és csak azt kaptam a fejemre, hogy engem semmi más nem érdekel csak a szex...Próbáltam újítani, de veszekedést provokált, próbáltam, hogy akkor aludjunk külön, de amikor átmentem 3 hét után és lefeküdtem vele, akkor én voltam a szemét...Rengeteg erőfeszítést és idegtépést eredményezett...Teljesen ki voltam készülve lelkileg is és szellemileg is...Erre nagy nehezen kiderítettem, hogy mi az oka...Egy másik pasas...Nem sok hiányzott, hogy mindkettőt megöljem...Mára már úgy ahogy, de sikerült valamelyest lehiggadnom...De a srác jobb, ha nem kerül a közelembe, pedig tudom, hogy a párom félrevezette és őt is "átverte", vagy éppenséggel "átveri" még mindig...A legborzasztóbb az egészben, hogy valójában egy egyszerű beszélgetéssel megoldhattuk volna, de nem tudtam vele kommunikálni, mert szándékosan provokálta a veszekedést...Kedves kérdező!!! Ha jót akarsz magadnak, szerintem szakíts vele...Ha szeret, megpróbál változtatni a hozzáállásán, de ha nem szeret, akkor már csak pár gyötrő év, vagy hónap szenvedés jut neked is osztályrészedül...Ha nem tudjátok megbeszélni, akkor sajnos abba kell hagynotok...Ebből úgysem fogsz kijönni győztesen...Ebben a helyzetben már csak a vesztesek és a letaposottak maradnak...

Én szívesen szurkolnék, hogy minden a régi legyen nálatok!!! De hidd el, hogy ennek az esélye 0%...

És én még mindig azt várom, hogy hátha meggondolja magát...Amikor kedves próbálok lenni vele, akkor megint provokálja a veszekedést...Ne essél bele ebbe a hibába te is!

2010. dec. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!