Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A párommal több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A párommal több éve vagyunk együtt, de

Figyelt kérdés

sajnos a szex, mint olyan lapos lett, és már csak ritka alkalmakkor bújunk össze. Ugyanaz a póz, ugyanaz a nő, minden snassz. Kínomban magamat elégítem ki, élet ez így???? Mivel tovább már nem nagyon bírom, döntenem kell.

Szerintetek bűn az ha a kapcsolatom érdekében, a legnagyobb diszkréció mellett havonta-kéthavonta egyszer félrelépek?

Vagy hagyjam tönkremenni több év közös munkáját e miatt?

Légy szíves ne megcsaltan és befásultan írjátok le a világ gondját, hanem teljesen objektíven, reálisan végiggondolva, ti mit tennétek, és mi a helyes út!


2010. dec. 5. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb lenne megbeszélni a pároddal ezt az egészet...Ha szeret és jelentesz neki valamit, megértő lesz és talán kicsit az ellaposodott kapcsolatotokba feléleszthettek egy kis tüzes romantikát...

De a legnagyobb baj az, hogy Te valójában már nem szereted őt és így jobb lenne, ha nem hülyítenéd tovább...

Nagyon sokan az általad felvázolt dolgokért csalják meg a párjukat...Pedig egy-két értelmes beszélgetés csodákra lenne képes...

2010. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Biztos nemtudnám megcsalni,leülnék vele beszélgetni és ha nem változik a helyzet,akkor bevezetnék pár új dolgot a kapcsolatunkba
2010. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:35


Én próbáltam bevezetni pár dolgot a kapcsolatunkba, mert megbeszélni semmit sem tudtunk, de mindig veszekedés lett belőle...A végén meg lelépett a munkatársával...Ráadásul tök undorító módon...

2010. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ha valaki egyszer megcsalja a másikat, az még ESETLEG megbocsátható, de az, ha valaki tudatosan havi rendszerességgel félred*g, az azért nagyon gáz.

minden kapcsolatban vannak problémák, úgy gondolom, ha az hogy a szex-szel van bajod, nem is a legnagyobb probléma, ami előjöhet. ha már ennél a gondnál nem ülsz le a pároddal megbeszélni a dolgot, akkor mégis mit vársz ettől a kapcsolattól??

ha szereted, akkor legalább megpróbálod vele megbeszélni, hogy neked így nem jó, közösen keressetek megoldást!

az hogy megcsalod, szerint mit old meg? neked jobb lesz, de neki nem hiszem.

ha ilyen gyáva vagy, hogy nem mersz elé állni, hogy Drágám, nem igazán jó a szex az utóbbi időben, valamit találjunk ki közösen, hanem inkább folyamatosan megcsalod, akkor remélem rájön és repülsz!


Mi a helyes út? Állj elé, hogy így nem jó, és ne veszekedve, hanem őszintén beszéljétek meg! és nem csak ő a hibás abban, ha neked valami nem oké, hanem te is, és így nem lenne fair, ha félrekefélnél!


21N

2010. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:34


Nagyon is szeretem, szeretnék vele megöregedni, pont emiatt ide írok, és nem megyek el valami klubba, aztán szedek fel valakit.

2010. dec. 5. 16:44
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért tőlünk kérdezed ezt? Miért nem a párodtól? És mégis mi a frászért nem próbálsz valamit TE újítani? Amúgy neked hogy esne, ha a párod a legnagyobb diszkréció mellett havi 1-2x mással keféltetné meg magát, mert te már unalmas vagy neki?
2010. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És lehet, hogy ezért laposodott el a kapcsolatotok...
2010. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi akadályoz meg abban, hogy kitalálj valami újat, és másképp/más pozícióban csináljátok? Ne magadat elégítsd ki, hanem a párodat. Ha ezt megteszed, sokkal gyakoribb lesz a szex.

33N

2010. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A páromat mindig ki tudom elégíteni, ám ő mégse akarja ezt olyan gyakran mint ahogy én szeretném. Egyszerűen nem érdekli a szex.

Ő a megszokott pár pózt szereti, amit én szeretek az nem jó neki, fáj, stb...

Mit újíthatnék?

2010. dec. 5. 17:29
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

1. Ha félrekú.sz, féreg vagy.

2. Ha nem próbálod megbeszélni vele vagy újítani a szexen, akkor hülye

3. Ha már próbáltad, akkor szintén hülye vagy, ha még vele vagy

4. Szerinted ő még nem kefélt félre?


Összegezve: én gusztustalan dolognak taartom, ha ilyen szituban félrelépsz. Meg kell próbálni helyre hozni. Ha nem sikerül, pattani kell onnan. Ilyen egyszerű. Több év? Na és akkor mi van? Húzd még tovább és még több időt pocsékolsz el az életedből. A "párod" (ezek szerint ő minden, csak nem a párod, a másik feled) meg keressen magának olyat, akinek elég a havi 1-2 szex. De akár maradhatsz is mellett és kínlódjál a ritka szexxel, recskázzál, miközben asszonykád máshol levezeti a feszültséget. Annyira ne legyél naív, hogy csak neked jut eszedbe így "megoldani" a dolgokat. Én már pattantam volna. 2 éve én ezért hagytam ott az exem. Szar volt, lapos volt, szinte semmi szex. Nem javult sose semmi. Hülye leszek elpazarolni az életemből éveket a nagy semmire. Keress olyan embert, aki mellett boldog leszel, amihez hozzá tartozik egymás kielégítése is szexuálisan. Szex nélkül nincs kapcsolat!!

2010. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!