Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Tényleg igaz hogy akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg igaz hogy akkor szerettekegy lányt, ha ő le se szar titeket?

Figyelt kérdés
sokszor hallottam már, hogy a fiúknak az olyan lányok jönnek be akik nehezen kaphatóak, és ez alatt arra gondolok hogy mondjuk nem keres, nem ír rátok msn.en, kevesebbszer mondja hogy szeret vagy esetleg alíg mutatja ezt ki, nem lóg a nyakatokon, nem hív találkozni, csak akkor találkozik veletek ha ti hívjátok el őket. mit gondoltok erről? ez tényleg így van?
2010. dec. 5. 13:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
huán migel is odavan máricsuj-ért amikor ő meg tojik a fejére:( NEMÁM XDDDDDD:D
2010. dec. 5. 14:30
 12/16 anonim ***** válasza:
Nemhiszem el" Hogy ilyenek legyetek B@zd!! Miértnem lehet egy lány mellett boldognak lenni? Miért kell ez a szédítés, ha tudjátok hogy szeret a másik? Miértnem lehet nyugodtam meglenni?
2010. dec. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
És miért kell rejtegetni az érzéseink? Miért kell bunkónak lenni?
2010. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Ha le se sz@r egy lány, akkor elkönyvelem h nem jövök be neki, és keresek mást.
2010. dec. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
15 éves koromban hasonlóképp gondolkozta,. Tíz évvel öregebben másként látom. Akkor tettem volna helyesen, ha szájba taposom őket, de legalábbis otthagyom a p*csába...
2010. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. Nálam nem. kicsit húzhatja az agyam, de ha le se szarik, az nem poén.


16/f

2010. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!