Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Tényleg igaz hogy akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg igaz hogy akkor szerettekegy lányt, ha ő le se szar titeket?

Figyelt kérdés
sokszor hallottam már, hogy a fiúknak az olyan lányok jönnek be akik nehezen kaphatóak, és ez alatt arra gondolok hogy mondjuk nem keres, nem ír rátok msn.en, kevesebbszer mondja hogy szeret vagy esetleg alíg mutatja ezt ki, nem lóg a nyakatokon, nem hív találkozni, csak akkor találkozik veletek ha ti hívjátok el őket. mit gondoltok erről? ez tényleg így van?
2010. dec. 5. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem az határozza meg, hogy kit szeretek.
2010. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nem..

Lányok! Tényleg igaz hogy akkor szerettekegy fiút, ha ő le se szar titeket?

2010. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
pedig nekem eddig mindenki azt mondta hogy huzni kell az agyatokat, és akkor fogtok utánunk futni:D
2010. dec. 5. 13:39
 4/16 anonim ***** válasza:
De a "le se szarás" és az "agyhúzás" között azért van különbség. Szerintem ezt te is látod.
2010. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Haha. Ha nekem húzza a csaj az agyam, akkor leszarom és kidobom. Más nem fog az idegzetemen táncolni. Aki lelkileg ostromol annak nálam helye nincs. Én nem futok a csajok után, csak adok egy kezdőlökést.
2010. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát velem csinálta ezt egy lány, és az lett a vége, hogy nagyon elbizonytalanodtam, mert nem kaptam megerősítő visszajelzéseket. Aztán már nem akartam nyomulni, mert nem voltam benne biztos, hogy ő is akarja ezt az egészet. Így megszakadt a kapcsolat. Utána jöttem csak rá, hogy igazából ő is szívesen találkozgatott velem, csak taktikázott, vagy nemistudom mitcsinált, ami nem sült el jól.
2010. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
meg olyanokat is hallottam h nem kell minden nap találkozni, néha le kell mondani 1-1 találkát hogy érezze a pasi hogy hiányzom neki és utána ő keressen engem ..:/ nem tudom ez mennyire igaz
2010. dec. 5. 13:50
 8/16 anonim ***** válasza:

Heti 1: KEVÉS

Heti 7: K*RVA SOK

Arany középút: 3-4


Ha lemondasz randikat, ne heti 2x. Havi 3x bőven elég, de ne hazudj. Ha már megy a kapcsolat, akkor ne távolodj mert a férfi megérzi és rosszra fordul minden.

2010. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ez hülyeség szerintem
2010. dec. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem. A jégkirálynő kurwára nem jön be senkinek. A taktikázós max. a tapasztalatlanoknak jön be, de azoknak is csak egy ideig. De egyszerű lenne minden ha a csajok nem taktikáznák túl a dolgot!

17/F

2010. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!