Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha úgy érzem egyszerűen nem megy?

Figyelt kérdés

... a szex? Barátommal veszítettem el a szüzességem, kb. olyan 3 hónapja.Nem sokszor feküdtünk le, kb olyan 10szer.De egyszerűen nem élvezem.Vagy fáj, ami persze csak egy kis ideig tart, vagy nem érzek semmi.Ettől eléggé frusztrált vagyok.Úgy érzem nekem valahogy nem megy.Pettingelni elég sokszor szoktunk.Ha kézzel izgat nem élvezem csak néha, ha ujjaz azt egyáltalán nem, ha mozgok rajta akkor azt élvezem szinte mindig.Nem tudom mit tehetnék hogy a szexet élvezzem.Egyszerűen el vagyok keseredve.

L18


2010. dec. 4. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon nagy tévhit az hogy a szexet egyből élvezi a nő... a legtöbben nem. nekem két évembe telt megtanulnom élvezni, és még így sincs mindig orgazmusom. ha nem kifejezetten kellemetlen akkor ez természetes. próbáljatok arrra nagy hangsulyt fektetni amit te is élvezel.
2010. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ettől el vagyok keseredve és attól is hogy barátom mindig élvez, aminek persze örülök.De sokszor petting közben kicsit izgat és meg sem próbál kielégíteni.
2010. dec. 4. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:

azt hittem, kiskorodban édesapád feltett a biciklire, és egyből száguldoztál 3 évesen...

Mit vársz? Ugyanúgy meg kell tanulni sokmindent, elsőre nem mindenkinek mennek a dolgok jól, igenis próbáljatok meg mindent annak érdekében, hogy jobb legyen. Ennek alapja a kommunikáció a szánnkal. Mi jó, mi kevésbé. Próbálkozni kell, nem feladni.

2010. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen persze ezt tudom.
2010. dec. 4. 22:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem csoda hogy most is fáj, amikor ez előtt több mint egy hónappal feküdtünk le.
2010. dec. 4. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!