Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény az osztálytársi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény az osztálytársi kapcsolatokról? Ellene vagytok vagy mellette?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég jöttünk össze osztálytársammal újra. Az első véget ért - a saját hülyeségem miatt - de most úgy néz ki, hogy megérte várni. Most 100%-ig boldog vagyok, és úgy érzem, hogy ő is. De mi van, ha teszem azt egy év múlva vége lesz? Néha megfordul a fejemben, hogy vajon jó döntést hoztunk-e?! Ti belemennétek egy ilyen kapcsolatba úgy, hogy később talán vége lesz mindennek? 18/L
2010. dec. 4. 12:07
 1/8 Funktasztikus ***** válasza:
figyelj ez végül is egy bátorság proba...
2010. dec. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha 18 vagy, milyen iskolába jársz? Egy év múlva ha vége netalán, mindketten mentek egyetemre. Nem?

Az osztálytárs kapcsolatokról az a véleményem, hogy házinyúlra nem lövünk. Elég sok zűrös helyzetet láttam ilyesmiből kifolyólag. De persze lehet belőle örök szerelem is. Ki tudja.

2010. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szól ellene semmi, főleg 18 évesen.
2010. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
az, hogy házinyúlra nem lövünk, szerintem nem elhatározás kérdése. én is elhatároztam, hogy többet soha, mert utána mennyire szar, de van igazán választása az embernek ilyen helyzetben? nem tök mindegy, hogy házinyúl vagy sem, ha egyszer ő kell? minden kapcsolat kockázatvállalás, hogy mi lesz, ha vége... de talán ez is egy próba, hogy ha vége is lesz, ezúttal jobban tudd kezelni, hiszen közben felnőttetek - fölösleges most még ezen agyalni, élvezd, hogy boldog vagy!
2010. dec. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A barátom egyben az osztálytársam is. Ha majd vége lesz is normálisan fogunk egymással viselkedni. Tudom, mert már jártunk párszor régebben. Én belementem, eddig úgy néz ki minden oké. Fél éve vagyunk együtt.


18/L

2010. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is megfogadtam 1000* legalább, hogy osztálytárssal még egyszer nem. Egy ideig tudtam is tartani, de aztán mégis kikerekedett a dolog.
2010. dec. 4. 13:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az osztálytársam volt a volt bnőm, de nekünk nem működött! Lehet azért, mert egy nagypofájú hülye qrva volt! Azóta (1,5 éve) volt vagy 6-7 faszija, mind 1ikkel 1 hét után lefeküdt, most meg vissza akarja könyörögni magát! Szánalmas egy lény! Nektek azért sok sikert! :D
2010. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát azért ez durva.oO
2010. dec. 4. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!