Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van, hogy 5! napig nem keres....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, hogy 5! napig nem keres. Szakítsak?

Figyelt kérdés

Arra hivatkozik, hogy nagyon fáradt, és nincsen ereje szinte élni sem. Hogy a munka 90%-ban kitölti az erejét, és csak a maradék 10% marad neki élni.


Igaz, 2-3 hetente szombaton is dolgozik. Hétköznben pedig reggel 8-tól 4-ig, de 5-re ér haza az utazás miatt. Vagy délelőtt 11-től este 7-ig, és este 8-ra van otthon.

Én értem, hogy fáradt. De hogy emiatt 5 napig nem beszél velem... azért egy sms, vagy ímél kb 5-10 perc...


Úgy érzem, nem férek bele az életébe, vagy csak simán nem vagyok annyira fontos neki, hogy beleférjek. És nem átmeneti időszak, ez a munkája állandó, szóval "mindig fáradt lesz" szerintem.


Ti kitennétek? Vagy érdemes még kérni rá, hogy ne csinálja ezt? ...mert a távolabbi barátokkal már többet beszélek, mint Vele.


L/23.


Fáradt munkás srácok, írjatok, ti hogy vagytok ezzel? Bármilyen vélemény érdekel arról, mennyit "érdemes" beszélni egymással egy kapcsolatban.


2010. dec. 3. 15:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát az alapján, amit az előbb leírtál, nem működhet valami jól a kapcsolatotok, szerintem egy utolsó próbálkozást megér, beszélj vele, ha megint hárít, szakítsatok.
2010. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

ma 15:56 - "Hát 120 nap azért nagyon sok, biztos van valami gond."

lolol ezt én akartam :P

2010. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

:) az 5! csak annak szólt, hogy szerintem az 5 nap szünet iszonyú sok. De az tényleg jó, ha az ember humoránál tud maradni:).


A szex rendben van, és jó is. Mind e kettőnk szerint.


Szerintem is közelebb vihet egymáshoz, ha még nem volt. De onnantól, hogy van, és jó mind a két félnek, szerintem annyiban mérvadó, hogy a hiánya és a minősége romlása ronthat el mindent nagyon. Szóval szerintem nem ebben van a gond.


Hanem abban, hogy mint egymás társai (a szexuális partnerségen felül) így ebben a kapcsolatban most semmi tartalom nincsen.

2010. dec. 3. 16:25
 14/20 A kérdező kommentje:

Egyébként nagyon köszönök minden választ.

Még egyszer beszélek vele, de ha nem hajlandó változtatni, vagy nem is akar rendesen meghllagatni, azonnal be fogom vele fejezni ezt.

2010. dec. 3. 16:26
 15/20 anonim ***** válasza:

Köszi :) Megnevettettünk? :P Ezért jár plusz pont? :):)


Egyébként szerintem nem vagy neki fontos. Bocsi hogy ezt írom, de ez a meglátásom. Az, hogy 5 napig még csak nem is keres, nekem azt sugallja, hogy nem szeret. Én is dolgozok, 9-től 5-ig. Ha lenne barátnőm alig várnám hogy otthon végre átölelhessem :):) Ahh de jó lenne

2010. dec. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ez akkor valami lötyögős kapcsolat ezekszerint. Még ha nem is így akarod, de annak tűnik. Ez nem jó, mert nem vezet sem szakításhoz, sem előrébb. Azaz van a stagnálás. Sztem változtasson, mert így ennek nincs értelme. F
2010. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kedves 16:33-as, ezt a barátomnak is mondd el, aki nem dolgozik, de le sem szar:(:S
2010. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 94%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:08


Akkor nincs sok értelme erőltetni azt a kapcsolatot... Szerintem

2010. dec. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:45


Tudom, de szeretem:(

2010. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát figyu! Volt hogy még külön éltünk a pasimmal 50 km-re egymástól, csak a hétvégénk maradt egymásra. De minden nap egy telefon vagy egy sms, esetleg msn belefér simán. Aki szereti a másikat nem bánja ha dögfáradt is, felhívja. Amikor 12 vagy 16 órázott napokig, akkor is felhívott legalább jóéjt kivánni! Dobd a csávót, szerintem tojik a fejedre, ne csak akkor kelljél neki mikor ő úgy gondolja!
2010. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!