Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van, hogy 5! napig nem keres....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, hogy 5! napig nem keres. Szakítsak?

Figyelt kérdés

Arra hivatkozik, hogy nagyon fáradt, és nincsen ereje szinte élni sem. Hogy a munka 90%-ban kitölti az erejét, és csak a maradék 10% marad neki élni.


Igaz, 2-3 hetente szombaton is dolgozik. Hétköznben pedig reggel 8-tól 4-ig, de 5-re ér haza az utazás miatt. Vagy délelőtt 11-től este 7-ig, és este 8-ra van otthon.

Én értem, hogy fáradt. De hogy emiatt 5 napig nem beszél velem... azért egy sms, vagy ímél kb 5-10 perc...


Úgy érzem, nem férek bele az életébe, vagy csak simán nem vagyok annyira fontos neki, hogy beleférjek. És nem átmeneti időszak, ez a munkája állandó, szóval "mindig fáradt lesz" szerintem.


Ti kitennétek? Vagy érdemes még kérni rá, hogy ne csinálja ezt? ...mert a távolabbi barátokkal már többet beszélek, mint Vele.


L/23.


Fáradt munkás srácok, írjatok, ti hogy vagytok ezzel? Bármilyen vélemény érdekel arról, mennyit "érdemes" beszélni egymással egy kapcsolatban.


2010. dec. 3. 15:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát 120 nap azért nagyon sok, biztos van valami gond.
2010. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha öt napig sz*rik a fejedre, akkor nem szeret, ennyi.
2010. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ez rossz kifogás!


Nehogy már nincs annyi ereje valakinek , hogy 5 percet beszéljen telefonon ez azért elég hülye duma, főleg ha az ember párjáról van szó.


Sz@arik rád....

2010. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok fáradt munkás srác, de a barátom reggel 10-től este 6-ig dolgozik, két hetente szombaton is 8igaz, akkor 1-ig), most az ünnepi időszakban viszont minden nap(!), tehát szombat-vasárnap is. Ő is minden nap fél 8-ra ér haza.

Na most, nem volt még olyan nap a kapcsolatunk folyamán (lassan másfél év), hogy ne kommunikáltunk volna valamilyen formában, és általában egy héten 3 napot együtt is vagyunk, vagy többet.

Szóval a barátod vagy csak kifogásokat keres, vagy annyira nyomi, hogy nem képes megemelni a telefont, hogy írjon egy nyamvadt sms-t.

Hát, ne haragudj, de ez nem egy túl jó kapcsolat szerintem...

L/23

2010. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok, az akinek a szintén szakítós kérdésére az előbb válaszoltál:) Az emberek helyzetét ilyenkor az is nehezíti, ha mellesleg legjobb barátok is a párjával. Mennyi ideje vagytok együtt? Na meg a magánytól is fél az ember, és szeretné elhinni, hogy megtalálta élete párját. Mit tesz meg érted? Ha együtt vagytok, mondja, hogy szeret? Beszéltél már vele erről? Mindenképpen beszélj! Távol laktot egymástól? Bocsi a sok kérdésért, de így könnyebb átlátni. Látod, az ember más dolgában mindig okosabb:(
2010. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem túldramatizálja, pont könnyebb megmagyarázni, hogy miért nem foglalkozik veled. És mindenkinek arra van ideje, amire időt szakít, nos ha az ő élete abból áll, hogy dolgozik és alszik, hogy újra dolgozzon - a hét mind a hét napján, akkor vsz munkamániás, vagy nem érdekled. Vagy valamilyen elképesztően sz*r munkája van, de szerintem inkább első kettő.
2010. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor azt a kis maradék idejét szívesebben töltené veled, mint nélküled...
2010. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. 5 hónapja vagyok vele, egy órányira vagyunk egymástól busszal.

Fel szokott hívni időnként, kérdezi, hogy vagyok, de ez heti egy alkalom. Ami nem is zavarna, a telefonálás is pénz, de azért hogy 5 napig egy sms-t ne írjon...vagy ímélt...

Soha nem mondta még, hogy szeret, érzésekről nem beszél. Még az ismeretség elején mondta, hogy jól érzi magát velem. Egyszer azt is, hogy jó kedve lesz, ha levelet kap tőlem. Egyszer meg azt írta, köszöni, hogy jó vagyok hozzá. De mást nem mondott soha, ezeket is mindet egy alkalommal.


Mondjuk, ha nem ilyen típus - még megbékélnék vele, hogy nem beszél érzésekről. Mert egyébként normális srác, sok mindenért megérné vele lennem. De ez, hogy ilyen szinten ritkán beszél velem, ez már kezdi a jó dolgokat elsöpörni.


Úgy érzem, nem férek be az életébe és/vagy nem is akarja, hogy bele férjek, és csak feleslgesen kínzom magam, mert ennek így értelme nincs:-(.

2010. dec. 3. 16:08
 9/20 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem beszéld meg vele, nagyon sürgősen!!! Lehet, hogy oda van érted, csak nem tudja úgy kimutatni neked, és ha rádöbbentenéd arra, hogy mit érzel, akkor megváltozna. Legalábbis az egyik barátnőmmel így volt, és valóban megváltozott a srác. Egyébként a nemi életetek rendben van? Az nagyon sokat számít, közelebb hozhat egymáshoz. Az előző kapcsolataiban is így viselkedett, ezt nem tudod? 'A másik szakítós lány'
2010. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én napi 8 órát dolgozok(fizikai munka)hétfőtől-péntekig és néha szombaton is, nagyon elfáradok, mert csak néhány perc pihenőm van a nyolc órában és ez nem túlzás! De ez nem lehet akadálya annak, hogy ne találkozzak szinte mindennap a bnőmmel, ha nem is találkozunk telefonon beszélünk. Szóval nem valószínű, hogy szeret a barátod, ha ilyen kifogást talál ki...
2010. dec. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!