Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele lehet szeretni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni egy olyan lányba akit még sose láttál csak képről?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel beszéltem mér de csak msn-en.

De annyira kedves és fain,hogy beleszerettem pedig csak képről láttam =/

Jó persze képről is szép de akk is....

Élőben ugye megint más.

Mostmár olyan mintha nem is érdekelne,hogy hogy néz ki,annyira teccik az a csaj úgy ahogy van :$

Volt már ilyen valakivel ? Vagy felejtsem el és vegyek vissza a lendületből ?


2010. dec. 2. 23:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem. Ilyenkor abba a benned kialakult képbe szeretsz bele, akit te elképzeltél magadnak.

Keveset tudsz a lányról, és fejben kiegészíted olyanná, amilyenné szeretnéd.

Amíg nem ismered meg személyesen, nem őt fogod szeretni, csak egy idealizált képzetet.

Ez sajnos így működik.

2010. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Így talán még jobb! Mert a külsőségek nem vakítottak el és a tényleges személyiségét ismerheted meg először! Hajrá!
2010. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!