Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele lehet szeretni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni egy olyan lányba akit még sose láttál csak képről?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel beszéltem mér de csak msn-en.

De annyira kedves és fain,hogy beleszerettem pedig csak képről láttam =/

Jó persze képről is szép de akk is....

Élőben ugye megint más.

Mostmár olyan mintha nem is érdekelne,hogy hogy néz ki,annyira teccik az a csaj úgy ahogy van :$

Volt már ilyen valakivel ? Vagy felejtsem el és vegyek vissza a lendületből ?


2010. dec. 2. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Háttőizé.

Tulajdonképpen pesze hogy bele lehet szeretni. Van egy olyan életkor, amikor ez előfordul.

Én Sandra Bullockba vltam szerelmes annak idején. Sajnos nem jött össze semmi. (Pedig reménykedtem) :-)

2010. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
lécci értelmes válaszokat írjatok -.-
2010. dec. 2. 23:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez értelmes volt. Igen, lehetsz így szerelmes. Nem kell elfelejteni, annyi esélyt adhatsz neki, mint egy másiknak.
2010. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen. Nagyon is. Tulajdonképpen most az embert szeretted meg benne. A gondolatait, a hangját, a céljait, a tulajdonságait. Teljesen természetes, hogy eljutottál oda, hogy mindegy hogy néz ki, mert ha jól, akkor az csak egy plusz ha kevésbbé jól azt meg nem fogod észre venni a többi jó tulajdonsága miatt.

Persze, hogy fél az ember az első találkozáskor, főleg azért,mert mi van ha nem tetszem neki, nem ilyennek képzelt, meg ilyesmi. Ő is így érez, úgyhogy mind a ketten féltek egymástól, de hidd el jól fog végződni. A lelkesedésből azért nem érdemes visszavenni,úgyis tele van az ember gátlásokkal és az visszafog rendesen.

Drukkolok neked, én is így voltam és most nagyon boldog vagyok.

2010. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első: Dettóó XDDDD
2010. dec. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem. csak abba a lányba, akinek képzeled.

a képzelet néha nem egyezik meg a valósággal.

2010. dec. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen persze,én is beleszerettem egy fiúba láttam videón is élőben akkor is más... Szvl.. :S Hány éves vagy?
2010. dec. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

J válasza


Bele lehet csak ezzel a netes sz@rral az a baj hogy legtöbbször a valóságban nem az van amit bekébzelsz magadnak vkiről tehát lényegében egy általad kreált képbe szeretsz bele. Az msn nem beszélgetés a beszélgetéskor látod a testbeszédét érzed az illatát van egy nonverbális kommunikáció ami sokszor jelentösebb benyomást tesz mint a verbális pláne az irott. Próbálj meg találkozni vele akkor meglátod valóban milyen.

2010. dec. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen bele lehet szeretni!! Én is úgyan így voltam csak msn-en beszélgettünk elkezdtem megszeretni jó kedve miatt,lehetett vele komoly és viccesen is beszélgetni megértő stb stb..És iszonyatosan tetszett én nem akartam neki írni,hogy találkozunk nehogy már egy csaj nyomuljon a pasira:D Ő megkérdezte taliztunk és az a pillanat amikor megláttu egymást ááhh nem lehet leírni a szivem majdnem kiesett a helyéről elpirultam ahogy ő is csodálatos volt:) Mi 1,5 évig voltunk együtt hidd el lehet így szeretni csak lépned kell mivel te vagy a pasi:)
2010. dec. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
KÖSZI a válaszokat :) am 17 F vagyok a lány 16L
2010. dec. 3. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!