Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most valós lehet vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most valós lehet vagy én zakkantam meg?

Figyelt kérdés

Szinte szenvedek attól, hogy úgy érzem, nem szeret igazán a barátnőm, nem vagyok igazán fontos neki, mindenből azt érzem, hogy tuti nem szeret stb. Pl. ha találkozunk, várom, hogy puszit adjon, várom, hogy felemlítse, hogy aludjunk együtt, s mivel nem teszi, ismételten szomorkodom; hogy biztosan nem szeret valami nem jó neki velem...

Ezzel szemben pedig ha mondanám neki, tuti jönne, meg ha megpuszilnám visszapuszilna stb. Állandóan traktlom ezzel, de néha már ideges lesz tőle és azt mondja hülyeség. Egyébként velem tervezi a jövőjét stb., meg sűlve főve együtt vagyunk. De azt gondolom azért, mert rajtam kívül semmilyen barátnője nincs én vagyok neki a barátja is meg a barátnője is talán vagy mit tudom én...

Nem tudom, hogy megzakkantam-e vagy valós-e amit érzek, de nem tudom mit csináljak, mélységesen szomorúvá tesz ez az érzés és lehet ezzel fogom elüldözni magamtól. Mert sajna a gyengébbet mindíg elnyomják ugye...

Véleményeteket előre is nagyon köszönöm.

23 / F


2010. dec. 2. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha nem érzed, hogy szeret akkor abba van valami. Nekem volt pár ilyen, hogy nem éreztem, hogy szeret a pasi...nem kérdeztem semmit, de nem sokkal utána ki is derült, hogy igazam volt. Beszélj vele, mert lehet, hogy ez a lány csak társfüggőségből van veled. Mert ha nem szeret akkor majd egyszer elfog hagyni egy olyanért akit szeret.
2010. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, 16 éves vagyok, nem igazán tudok tanácsot adni. De a barátnőmmel én is éreztem így. Vártam hogy puszit adjon, hogy ő mondja előbb, hogy szeretlek, hogy magától is sűrűn hozzám bújjon. Gondolom ilyenekre vágysz te is. Neki én vagyok az első barátja, és nem volt ilyen tapasztalata. Mondtam neki, hogy jól esne néha ez meg az, megbeszéltük. Azóta ő is mondja, megölel, hozzám bújik, és nem azért mert mondtam, hanem azért mert ő ezt akarja.
2010. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt nyafogsz, ahelyett, hogy tőle kérdeznéd meg mi baja van...

Ha legközelebb találkoztok, kérdezd meg, hogy mi baja van veled...Ennyi. Mi nem tudjuk, hogy mi történt köztetek és azt meg pláne nem tudjuk, hogy ő mit gondol rólad, még csak nem is ismerünk titeket kellőképpen, hogy bármilyen véleményt tudjunk alkotni róla(tok)...


Nekem van egy olyan érzésem, hogy az a baja, hogy nem beszélsz vele és nem érdekel téged a véleménye...Különben nem minket kérdeznél...

2010. dec. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem válaszolónak! Beszélj vele!


29N

2010. dec. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!