Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha nekem is párom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy bombanő. Jó, oké, nem vagyok kövér, se csúnya, de mégis. Kicsi a fenekem, cicim is alig van. 18 éves létemre a csípőm se igazán szélesedett ki. Ezenkívül 160 cm és 42 kg vagyok.


Lesz valaha olyan srác, aki nem akad fenn ezeken?


2010. dec. 2. 17:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én testalkatra illenék is hozzád, de attól tartok, h nem tetszenék neked :)
2010. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Alap... nem ezek számítanak...
2010. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló problémában szenvedek. Én sem nevezem magam bombanőnek,de csúnyának sem. Bár testalkatilag nem annyira hasonlítunk,én 55 kg,170cm vagyok és nekem széles a csípőm...sztem túlságosan is..XD

De én is kétségbe vagyok esve,hogy sosem lesz senkim!:( Csak azt látom,h a barátnőim mind találtak egy kedves,megbízható barátot maguknak,és szörnyen érzem magam,mikor rájuk nézek,esténként sírok is emiatt...de nem vagyok az a kezdeményező típus,félek az elutasítástól..A barátaim is folyton azt mondják,h majd eljön az én időm is...de mikor? 60éves koromban?Én nagyon szurkolok neked,h találd meg akit keresel,mert tudom mit érzel.Hajrá csajszi!

19/L

2010. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

én így a leírás alapján örülnék ha ilyen alakom lenne:)

16/L

2010. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

LESZ, nagyon fog szeretni és te leszel neki a legszebb a világon!

Tessék hinni benne, és megtörténik! Minden lány szép, csak másképp!

2010. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
lesz lesz lesz lesz kissssssssssssss :)
2010. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

neke ma leírás alpján semmi problémám sincsen az alakoddal ha ugy lenne biztosan érdekelnél :)

16/F

2010. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mi se könnyebb ennél!

Irjál egy üzenetet! Én is párt keresek, csak lányt.


Egy kicsikét konkrétabban. Ma figyeltem meg magamon, a plázacicák többsége nem is tetszik. Tök átlag lányok jöttek be. Mellel és annélkül egyaránt. Még a "nap szépe" se volt pláza kirakat. Bár volt benne némi pláza beütés.


Soha se volt párkapcsolatom. Ma már tudom, a te korodban ez valamivel könnyebb. Minden esélyed meg van rá.

Fel a fejjel, önbizalmat elő, kitartás és érezd, hogy izzig vérig vonzó nő vagy. A vonzó ember nem mindig szép, de van benne valami ami megfog.

Amióta hasonlóan csinálom és tanulgatom a pasi szerepet, drasztikusan megnőtt a lehetőségeim száma. Bár még rengeteget hibázok, de menni fog.

Biztos vagyok benne ezzel mások is így lennének a helyemben. Úgyan úgy te is a saját szitudban.


24/F

2010. dec. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Lesz baratod! Szeretni fogjatok egymast es boldog leszel. Sok boldogsagot es csak buszken, jo csaj vagy:-).

18 f/karpatalja

2010. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én is így nézek ki, hasonlóan.

Engem a korombeli fiúk nagyon nem vesznek észre, ami bánt ugyan de megtanultam, hogy nem érdemes emiatt bánkódni. Majd lesz valaki akivel összehoz minket a sors. Mert összehoz..Nem fogsz te sem egyedül maradni.

Lehet, hogy te későn érő típus vagy, ahogy én is S:.

Addig változtass egy kicsit a külsődön. Menj el fodrászhoz, vegyél valami csinos felsőt. Sokkal több önbizalmat ad. Hidd el.

2010. dec. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!