Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha nekem is párom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy bombanő. Jó, oké, nem vagyok kövér, se csúnya, de mégis. Kicsi a fenekem, cicim is alig van. 18 éves létemre a csípőm se igazán szélesedett ki. Ezenkívül 160 cm és 42 kg vagyok.


Lesz valaha olyan srác, aki nem akad fenn ezeken?


2010. dec. 2. 17:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek van/lesz párja, de amíg látják rajtad, hogy félsz nincs önbizalmad, addig nem vesznek észre. Ha azt látják, hogy úgy mész végig az utcán, hogy nem a cipődet nézed, hanem mindenki szemébe bátran belenézel. Már is jobban fogod magad érezni. Attól, hogy vékony vagy lehet szép hajad, lehet szép szemed. Amibe beleszeret. Ne zárkózz el, és próbáld meg meglátni magadban a szépet!
2010. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
még fiatal vagy ..lehet hogy majd késöbb a tested orvosolja ezeket .. ha nem akkor se nagy a baj biztos,hogy egyszer majd lesz vki aki nem csak a külsődet nézi :)
2010. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy lesz.:)

Nem minden pasi utazik a külsőre.Nem a kinézeted miatt nem találsz párt,hanem a társadalom miatt.Nagyon sok pasi meg akar felelni a többiek elvárásainak.Lehet,hogy tetszel neki,csak éppen cikinek érzi,hogy az ő barátnője nem üti azt a bizonyos mércét.

Az ilyenek többnyire csak a d*gásra mennek.Vannak viszont normális fiúk is,akik szeretetre és törődésre vágynak.Ők már inkább a belső tulajdonságokat helyezik előtérbe.Ezáltal a testi adottságaidat is tökéletesnek fogja látni.

Engem nem zavarna az amit leírtál.De hát én csak egy vagyok a sok közül. :)

21/f

2010. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Így leírás alapján nem utasítanálak vissza... Ezeken nem akadtam fenn. :)

Miért ne lehetne párod?

22f

2010. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Lesz, csak lehet h eddig a csúnya pasiknak tetszettél, és ezért nem kellettek v nem is vetted őket észre.
2010. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Nekem tök átlagos arcom van, van pár pattanásom (menzesz idején elég sok), a hajam silány barna és semmi extra nincs benne, nem öltözködöm nőiesen hanem inkább sportosan, nem ártana leadnom 6-8 kilót, vastagok a lábaim, a seggem nagy, a melleim nagyon kicsik. Félénk vagyok, visszahúzódó.


20 éves koromig esélyem sem volt semmilyen kapcsolatra, mert egy fiú sem vett észre, csak haveri szinten. Egyetlen randin sem voltam, nem csókolóztam, stb. Aztán 20 évesen bekerültem egy társaságba, ahol megismertem egy fiút, aki nagyon helyes, okos, kedves, humoros, kb olyan srác, akiről előtte évekig álmodoztam, hogy bárcsak jönne egy ilyen... de persze közben úgy gondoltam, hogy ez képtelenség.


És lám, 8 hónapja együtt vagyok ezzel a fiúval és nagyon boldog vagyok. :)

2010. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
lesz!!!!
2010. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt fogadd meg: Csináltass más frizurát,öltözz másképp ez majd feldobja az önbizalmad,szerintem csak ez a bajod.Ha ezzel megvagy 3 hónapot sem adok és bepasizol.
2010. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én nagyon könnyen el tudnék képzelni magam mellett egy hozzád hasonló lányt! ;)
2010. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

lesz. ha az arcod szép, ugyértem nem ragyás, elég ha tiszta, és rendben tartod magad, akkor pont az esetem vagy. nem csak nekem tetszenek az ilyen lányok :) am meg ugyis az számit hogy megértitek e majd egymást

21/f

2010. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!