Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lesz valaha ilyen stílussal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha ilyen stílussal nekem is párom még fiatalon?

Figyelt kérdés

Nemsokára a 22.-et töltöm,nem egy nagy kor viszont soha egyetlen kapcsolatom nem volt még.

Valahogy azért mert eddig életem során talán egyszerűen túl jó sorom volt és nem éreztem hogy szükségem lenne valakire. Csak szórakoztam,éltem a világomban,állandóan hívtak valahová,szórtam a pénzt,kb azt csináltam amit akartam.Mostanra már azért felnőttem,elkezdtem komolyan borokkal fogalkozni csak hogy lekössem magam valami értelmessel:D


Aztán rádöbbentem,hogy eddig gyakorlatilag nő közelében sem voltam,és néha elnézve a fiatalabbakat én valami baromira elmaradtam a nők terén.Már az ismerkedéssel is úgy vagyok hogy az szerintem legutoljára a kőkorszaki szinten volt jellemző..egyszóval hihetetlen kommunikációs hátrányba vagyok akárkivel,a szebb lányokkal meg pláne,azok számomra totál elérhetetlenek.

Ha mindenem megvan nagyon szrertném végre már mással is megosztani...


2010. jún. 1. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

nem olyan nehéz, mint gondolnád :) csak legyél kedves és laza. és ne erőlködj.

elég, ha odaszólsz valamit a kiszemelt csajnak, és látni fogod, hogy tetszel-e neki vagy nem.

annyire sok az olyan fiú, aki nem kezdeményez, szóval ezzel már tutira előnyben leszel :)

és magabiztosság. ez a fő kulcs.

2010. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján inteligensnek látszol , és ha nem vagy egy

quasi modo /kvázimódó/ -gyengébbek kedvéért

( a púposhátú csúnya toronyőr XD) akkor biztosan lesz ...

Ma már, bármelyik szerencsétlen , töketlen , csúnya , balf*sznak is lehet barátnője.. :D

2010. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem pár üveg bort megoszthatsz...
2010. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De másba sajnos nem tudok segíteni. Mondjuk ha eljártál szórakozni, meg hívtak, akkor ott biztos akadt volna pár lány akinél lehetett volna próbálkozni, de még most se késő...

Harmadik

2010. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
annak az elszórt pénznek most jó hasznát vennéd xD
2010. jún. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szólókkal teljesen egyetértek. Fejlessz önbizalmat, úgy menni fog. Meg még van egy érdekes hobbid is, meg kezdeményezni is fogsz. Tipp: péntek délutáni máv heringkonzervek. Ott próbálj meg beszélgetést kezdeményezni, ott tuti van kivel, és olyan a helyzet is, hogy inkább belemegy. Figyeld a reakciókat, gesztusokat! Elmész egy kulturált szórakozóhelyre, ahol tudsz is beszélgetni (hallod amit a másik mond és van is kivel). Klubok, kávé- és teházak, stb. Vagy járj bulizni, például, ott is lehet ismerkedni, viszont hogy ki hol tud inkább, azt embere válogatja.
2010. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!