Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hetero fiú meleg stílussal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiú meleg stílussal, van ilyen?

Figyelt kérdés

Egyszer találkoztam egy fiúval társkeresőről, és a mozgása a stílusa teljesen olyan volt, mintha meleg lenne. Azóta, akkora félelem van bennem, hogy ismét egy ilyenbe boltok.

Lehetséges, vagy azért ez nem jellemző, hogy egy hetero fiúnak meleg mozgása és stílusa legyen?


2011. júl. 25. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hallod nézz már körbe az utcán... -,-

Én úgy kérdezném, heteró fiú heteró stílussal?


(persze tisztelet a kivételnek, de ez a mai "rajtársadalom" ez halálos...)

20L

2011. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Manapság nagyon sok ilyen van . Sajnos. Ezeket mind lelőném komolyan. Ám honnan tudod hogy nem homokos ?
2011. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy van olyan akkor én az vagyok ha a barátnőm haj kifésülése annak számít :) de nem akarok az lenni!
2011. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok hogy saját magam adom és nem játszom meg magam , jah és semmi ilyen homokos stílus . Kevés az ilyen fiú rajtam kivűl de szerencsére még ezért van
2011. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19:04 Nem arról van szó hogy te mivel kedveskedsz a csajodnak hanem pl úgy sétálsz meg úgy viselkedsz mint 1 csaj
2011. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Leült úgy keresztbe tett lábbal mint egy lány. Úgy fordult meg a tengelye körül, hogy leírni nem lehet.

Erre gondolok.

2011. júl. 25. 19:09
 7/13 A kérdező kommentje:
A hetero hetero stílus alatt azt értem én, hogy normális férfi hang, normális férfi mozgással. És azért nem 18-20 év körül, hanem azért 30 felé.
2011. júl. 25. 19:10
 8/13 anonim ***** válasza:

ja igen, ő is hetero állítólag....


[link]


bár csajjal még nem nagyon látták :)))

2011. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez még nem biztos , volt egy ilyen osztály társam ő azt mondta nem b*zi . bár nem tudom , ilyen jelek hogy : keresztbe tett láb ,nem mert lent öltözni a fiúkkal xD, nem haverkodott velünk csak ült a helyé és a lányokkal dumált a rohákról meg az aloeverás sz*rságokról -.-'
2011. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok járok úgy mint1 nő elég szőrös is vagyok :D meg a zene se olyan amit a melegek nagyon hallgatnának :) állapítsátok meg ez alapján: http://www.youtube.com/watch?v=FfSyW39_kvo
2011. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!