Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt nem értem. Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem értem. Miért nem akarja pasim?

Figyelt kérdés

A pasimat meg kérdeztem,hogy mit szólna ,ha csináltatnék köldök piercinget arra azt mondta,hogy szó sem lehet róla! Ha meg merem csináltatni akkor mehetek isten hírével....!

Ezt most nem értem ...szerintem nagyon szexi ,de neki nem tetszene azt mondta !!! Most komolyan szakítana velem emiatt,ha meg merném csináltatni?!


2010. dec. 2. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ha régimódi, akkor ja, szakítana

egyébként mi köze hozzá? A te tested basszus

2010. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Komolyan szakítana! Fontos az a bigyusz?
2010. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Ha emiatt szakit veled akkor nem szeret igazán... :(
2010. dec. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azt mondja neki nem tetszik mert az nem oda való!

Az orromban viszont van piercing az meg tetszik neki....

A kutya se érti ezt..:-)

2010. dec. 2. 16:16
 5/14 anonim ***** válasza:

A köldök piercing szerintem is gusztustalan, megértem a pasidat, de nekem ha olyan, gyakran az jut eszembe, hogy koszos a köldöke egy csajnak, mert tud úgy kinézni, és engem az nagyon taszít.

Másrészről meg ettől még nem szakítanék a barátnőmmel, hogy csináltatna egyet. Csak ha már nem szeretem.

2010. dec. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Pedig szerintem sok pasinak tetszik mert szexi...!

Vagy még sem?!

2010. dec. 2. 16:17
 7/14 anonim ***** válasza:

De attól még igazán szerethet, hogy nem engedi hogy piercinget csináltass magadnak.

Neki lehet épp úgy vagy tökéletes h nincs rajtad semmilyen varrás és bizbasz.

Ülj, le vele beszéld át az értékvilágát.

2010. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
várj még egy picit, hátha megtetszik neki is az ötlet, ha adsz neki egy kis időt. ha meg nem békél meg, akkor csináltass, miután szakítottatok.bosszúból:)
2010. dec. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hat en biztos nem a pasit valasztanam. kinek kepzeli magat? egy barom. inkabb rakass koldok piercinget es a pasit koptasd le.
2010. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Funktasztikus ***** válasza:
igen de lehet miközbe rajtad van kidörzsöli a barátod
2010. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!