Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a férjem oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a férjem oda legyen értem. És akarja a sexet hetente 3x?

Figyelt kérdés
Nagy beosztásban van és elégé ki van szívva az agya ha haza jon. Én már próbálkoztam minden féle oltozkodéssel sexi ruha stb téren akkor sikerul is de viszont rá egy hetire megint nekem kell próbálkoznom amibe má belefáradok úgy érzem. Sajnos nagyon fáj amit le írok most de nekem szukségem van a szeretettre a sexre mindenre legyen szeretom de nem akarok nagyon el vagyok keseredve kérlek segítsetek. Köszönöm.
2009. febr. 19. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki van merülve, akkor inkább arra dumáld rá, hogy pihenjetek egy hétvégét. Akár egy kis erdészházban, távol a munkától (olcsó is). Nagyon ki kell lenni ahhoz, h egy pasi ne kívánja a szexet :) Veled és a vonzerőddel úgy tűnik, semmi baj, meg a hozzáálásoddal sincs: szeretővel ne szúrd el a dolgot, szegény Urad éppen érted is dolgozik...
2009. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se szúrd el, ezért kár veszekedni! :) Ha túl fáradt, és nem kívánja, akkor csak bújj hozzá, és mond el neki, hogy mennyire hiányzott neked egész nap. Öleld át szorosan! Sajna "erőszakkal" senkit nem lehet rávenni a szexre, de ez a kikapcsolódás tényleg jó ötlet lehet. Bújjatok el egy hétvégére a világ elől, akár meglepetést is szerzhetsz neki, és ha kipihenten ébred, semmi sem állhat közétek :P
2009. febr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én is csak az előttem szólóak véleményét tudom osztani. Próbáljatok meg olyan helyre menni, ahol csak ketten vagytok. Ha hétvégén ráértek akkor csak egymásnak szenteljétek azt a kevés időt.(finom bor, kellemes zene stb. ) Egyébként én úgy tudom, hogy bizonyos időszakokban inkább a férfiak, majd a nők kívánják a sexet. Ja, és gondolom ezekre odafigyelsz, de nálunk az ápoltság, az hogy mindenhol leborotválom magam nagyon bejön. És próbálj olyan ruhát viselni, amiben sexi vagy, illetve amitől beindul a fantáziája. Az én párom például teljesen megőrül, ha nincs rajtam melltartó.(egyébként mindig hordok, de este arra hivatkozva, hogy kényelmetlen leveszem, ilyenkor már le sem tudja venni a szemét rólam. Remélem tudtam segíteni.
2009. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"ilyenkor már le sem tudja venni a szemét rólam"

Csodálkozol? Én se tudnám :-)

...még ha csak a szeme jár arra, akkor ő közben úriember :-)


A kérdezőnek: én is azt mondom, hogy ha hazaér, hadd pihenjen kicsit. Néha fektesd le, adj neki teát (alkoholt ne nagyon, mert elalszik - kávét meg azért ne, mert már késő van hozzá) - pár perc múlva bújjál oda te is, és vagy masszírozd meg kicsit, vagy csak öleld át. 10-15 perc alatt ki tudja magát pihenni annyira, hogy érdeklődjön - főleg akkor, ha egy takaró alatt vagytok, és az illatod hat rá. Ha előtte lefürdesz, tuti a hatás.

2009. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Készíts neki jó meleg fürdőt és fürödjetek együtt, vagy egyszerűen te fürdesd meg. A meleg víz ellazítja, és oda viszi a vért, ahonnan a legjobban hiányzik számodra... :)


Én legalábbis mindig feléledek egy félórás-órás vízben döglés után, aztán győzzön futni az asszony :)

2009. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is masszazs,odabujas h kapcsoljon ki. mondjuk ha nagyon faradt el fog aludni alatta. de 5 perc masszazs utana ha kezded 1re lennebb simogatni tuti mejon a kedve :)
2009. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cseréld le. Ha mindig csak te nyújtasz újat, akkor szolgát csinálsz magadból. Bár ha ez így neked jó, akkor biztos sok tanácsot fogsz kapni, hogy mivel izgathatnád fel. Csak aztán ne panaszkodj, ha azt veszed észre, hogy a férjeddel kúrópartnerek vagytok, és nem házastársak.
2009. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!