Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szereti valaki a másikat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Errre kérdése:

Ha szereti valaki a másikat, és vele tervezett minden, akkor miért hagyja el?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 22:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő sem bírt ki téged, hiába szeretett.
2010. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

ha szeret és én is, akkor együtt oldjuk a problémákat, és nem kibírás kérdése. Csak, hogy neki több hülyesége volt, de nem megyek bele, ha szerelmes az ember, nem dobja a másikat, és nem csak kibirja.

De ez a kérdés átlagos, nem magamra szeretném célozni.

2010. dec. 1. 22:46
 13/19 anonim ***** válasza:
De ha nem szeret csak kedvel teperhetsz de nem fog szeretni.
2010. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

MONDOM SZERET, BENNE VAN A KÉRDÉSBEN....!!!!!!

KÉRDÉS:Ha szereti valaki a másikat...

2010. dec. 1. 22:50
 15/19 anonim ***** válasza:
Hiába vagyok szerelmes, ha mondjuk kihasználnak és bántalmaznak, nem éri meg maradni. Akkor inkább a szerelmi bánat.
2010. dec. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%

Honnan tudod hogy szeret? Nem lehet hoogy csak te képzeled bele?

Talán ő csak kedvel te meg bel zugtál és nem érted ő mért nem közelit.

2010. dec. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szeret téged és Te is őt. (Most a képletes példádnál maradva.) Viszont a szerelem nem rról szól, hogy a másikat minden hülyeségével együtt elfogadjuk. Nem! Ezt nem is tudom ki találta ki. Ezek a szerelems filmekben vannak benne, de az élet teljesen másról szól. El kell fogadni a másikat, de attól még változtatások lehetnek. Ugyanakkor ha már nem bírod, lépni kell. Tudod azok a szájkaratésok, akik a "minden hibájával elfogadnom, mert szeretem" elméletet hangoztatják, semmit nem tudnak felmutatni.


És igen, lehet szeretni a másikat, viszont ha már kezd sok lenni, vagy megbeszélitek vagy mész. Az, hogy szeretsz valakit, még nem jelenti azt, hogy minden ökörségét el kell vislni, meg vigyorogni kell hozzá. Akiknek egy párkapcsoaltban is a társaság nem merül ki a pasiban/csajban (mert sokan hanyagolják a családot, a barátokat, ha bepasiztak/becsajoztak), azok jól tudják ezt.

2010. dec. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem én találtam ki, hogy szeret.A kérdést meg előbb értelmezni kéne..Annyi a történet:sok volt a vita, és már sok lett,de azt mondja szeret, szakított és még mindig keres.Ennyi.Az értelmes válaszokat pedig köszönöm:)
2010. dec. 2. 14:33
 19/19 anonim ***** válasza:
Ő keres, Te meg ne. A keresését néha elfogadhatod, egész nyugodtan lehet beszélgetni, de többet ne lépj vele párkapcsolatba.
2010. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!