Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha egyszerre 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyszerre 2 pasit szeretek (az egyik a barátom, a másik pedig egy régi spanom)?

Figyelt kérdés
9 hónapja van egy tartós kapcsolatom. Ám ez előtt már tetszett egy egészen közeli ismerősöm. Mostanában egyre közelebb fűződünk egymáshoz. Mind2t szeretem. nem tudom mit csináljak. Nem akarom kihasználni őket. Mind2 óriási személyiség, imádom őket!
2009. jan. 17. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt tudod csinálni, hogy az egyiket választod, a másikat pedig békén hagyod, vagy mindkettőt hagyod. 9 hónapos kapcsolat, az már komolynak mondható, neked pedig azon jár az eszed, hogy van egy másik szerelmed? nem lennék a barátod helyébe. Akkor inkább szakíts vele, vagy felejtsd el azt a másikat, mert előbb utóbb úgyis kifogod használni őket, ha még nem.
2009. jan. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat! :) tudod egyszer már szakítottunk és 3 napnál tovább nem bírtuk egymás nélkül. mindent együtt csinálunk. nem tudunk létezni egymás nélkül. a másik srác pedig osztálytársam, szal így mindennap találkozunk. és mivel hiányoznak az én életemben a barátnők, csak fiú barátaim vannak. Ő is köztük van...
2009. jan. 17. 10:20
 3/4 anonim válasza:
Nagyjából egyet értek az előttem szólóval, egyiket választanod kell (vagy mindkettőt otthagyod), én is hasonló cipőben jártam, hónapokig vártam, nem mertem lépni, de végül szakítottam a barátommal, és a másikat választottam. De cseppet se bántottam meg, már több mint másfél éve együtt vagyunk.
2009. jan. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod.. lehet hogy én is döntök nem sokára...valamit cselekednem kell... : )
2009. jan. 17. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!