Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelek mutatnak arra, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek mutatnak arra, h már nem vagy szerelmes a párodba? Hogy kezd elmúlni a szerelem. Vagy a pár 1 tagja hogy veszi észre, h a másik már nem annyira szerelmes?

Figyelt kérdés

(Csak érdekel a válasz.Nem azért kérdezem mert én vagy a párom nem vagyunk már szerelmesek. mer szerelem van ezerrel még mindig :D )

Offot nem kérek


2010. dec. 1. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Untam, amikor hozzám beszélt, próbáltam megúszni a szexet :)
2010. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Timi: ) ***** válasza:

Ha már nem vágysz rá annyira szexben vagy egyáltalán sehogy,ha a találkozást annyira nem várod,az se zavar ha nem találkoztok,ha szívesebben vagy más társaságában,mint vele,ha elkezdesz más felé kacsingatni,elkezd érdekelni más fiú/lány,vagy zavar ha hozzád ér,nem esik jól semmi tőle,csak kötözködni tudsz vele stb stb...

23/L

2010. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Más jel nincs? vagyis nálad nemvolt?



/Am kort és nemet is kérlek ^^/

2010. dec. 1. 18:18
 4/6 Timi: ) ***** válasza:
Nekem így általánosságban ezek voltak a jelek.
2010. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem

Köszi a válaszod :)

2010. dec. 1. 18:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Legtipikusabb az, amikor már nem okoz örömet a jelenléte. Nem vagy rá mérges, nem azért (ezért is lehet, de ez egy másik téma). Csak egyszerűen nem tiszteled, nem vagy boldog vele.


De olvasom, nálad szerelem a köbön (értsd: ezerrel, azaz tíz a harmadikon...bocs, erőltetett volt.)

2010. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!