Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érettebb Pasik/Férfiak lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettebb Pasik/Férfiak lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Konkrétan arról lenne szó, hogy a jelenlegi párom nem tart szépnek, viszont megőrül a kisugárzásomért!Bár ezt nem nekem mondta, de biztosak a forrásaim. Ez nálatok mit jelent? És milyen tartósságra lehet számítania párkapcsolatot illetően? És milyen már az, hogy a saját párom nem tart szépnek? Légyszi magyarázzátok el!
2010. dec. 1. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát ha arra gondolok, hogy Csernobilban a sugárzás csak 800 év múlva fog elmúlni, akkor szerintem tartós lesz a vonzalom.
2010. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ekkora parasztot :S
2010. dec. 1. 17:43
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ezt te tudod, hogy mennyire van megveszve érted, mennyire szeret. Más nem tudhatja. Sztem ha nem jöttél volna be neki, akkor most nem vele lennél.
2010. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De akkor mi ez a kisugárzás duma?
2010. dec. 1. 17:46
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

minek élsz párkapcsolatban ha nehezedre esik BESZÉLGETNI a pároddal?

"Bár ezt nem nekem mondta, de biztosak a forrásaim." szánalmas az ilyen

2010. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez azt jelenti, hogyha majd idővel lanyhul a szerelme irántad, akkor lehet, hogy jön egy szép nő és volt-nincs kapcsolat.
2010. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem esik nehezemre beszélgetni vele, de eddig eszembe se jutott, hogy nem tart szépnek. Nem fogok ilyet megkérdezni, hogy figyu, szép vagyok? Úgyis azt mondja, hogy igen!
2010. dec. 1. 17:52
 8/15 anonim ***** válasza:

Én azt nem szeretem, ha a párom kibeszél engem a hátam mögött, meg kavarja a ööö bélsárt (:P).

Milyen források lehet biztosabbak annál, hogy a párodat Megkérdezed?

Ha valami infó sok emberen át megy, akkor szín is kerül bele és lehet tök más jut el hozzád, mint ami eredetileg elhangzott.


De hogy a kérdésedre is választ adjak: külső alapján kívánsz meg valakit, de utána az egyénisége tart mellette.

2010. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
eddig másra használtad a szád mint kommunikációra
2010. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A kisugárzás nem csak a külsőt foglalja magában. Pl. nem tudja megmagyarázni, hogy miért szeret annyira, de valamiért nagyon jól érzi magát Melletted. Mondjuk mert olyan a megnyilvánulásod. Ezt értheti kisugárzás alatt.

Amúgy honnan tudod ilyen biztosan, hogy nem tart szépnek?

2010. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!