Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, és kezdetben jól elvoltunk, tetszünk egymásnak. De tegnap elmondta, hogy egy alkalommal, amikor szakított az első szerelmével, akkor egy este megismert egy srácot, és lefeküdt vele. Ez a dolog eléggé negatívan érintett engem.
2010. dec. 1. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

hát az attól függ mikor volt az az eset

Ha egy hete, akkor jobb ejteni a csajt, ha már régebben akkor szerintem ez még nem elég ok rá, hogy ne közeledj felé.

2010. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ez téged tényleg nagyon zavar akkor semmire se mész a válaszokkal
2010. dec. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Megismertem egy lányt, találkoztunk talán kétszer. Harmadik találkánál iszogattunk és lefeküdtünk. Utanna már nem kerestem, de ő hívogatot. Kb. két hét múlva találkoztunk és kialakult egy kapcsolat. Egy hónap után bevallotta hogy miközben leseszartam volt egy egy északás kapcsolata. Ami megmondom őszintén megütött. De tultettem magam rajta és ennek már 3 éve. Azóta egy boldog pár vagyunk. Tervezi az esküvőt. Úgyhogy ne foglalkozz ezzel a dologgal.
2010. dec. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:21


És hogyan tetted túl ezen a dolgon magadat?

2010. dec. 1. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!