Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? :- )

Figyelt kérdés

Sok fiútól olvastam, hogy a szemezés még nem biztos, hogy jelent valamit, vagy ha nézi az embert.

Ok, a lányok is így vannak, pl a jó pasikat megnézik, szvesen szemeznek vele.


Most egy esetben kérném a tanácsotokat:

Van egy srác, aki amint meglát engem, szó szerint "bámul", szóval rengeteget néz. Alig látom őt a suliban, mivel mindig a teremben kuksol, de ha megy haza fele, vagy pl kijön sétálni a levegőre a suliban, egyből többször is egymás szemébe nézünk. Magyarul pl ülltünk a padon, ő jött ki a suliból, és szó szerint le se akarta venni rólam a szemét. Viszont szinte alig látom egy nap, mert, amint mondtam, nem jön ki...

Szerintetek, akkor ez csak olyan kaland a számára, vagy jelenthet többet is? Fiú szemmel hogy látjátok? mert ugye van, hogy a nők "túlkomplikálják" a dolgokat:)

A válaszokat előre is köszönöm.


2010. nov. 30. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos bejössz neki külsőre, de a szándékait ebből még nem lehet megtudni. Sőt, lehet, hogy nincsenek is szándékai. Lehet, hogy kapcsolatban van, félénk, stb...
2010. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy egyelőre még nincs kapcsolatban, és, hogy sok lánynak tetszik, mármint ezt ő is tudja.
2010. nov. 30. 15:08
 3/4 Miki Egéér válasza:
Hát szerintem bejössz neki. Ha nekem bejön egy lány én is szoktam vele szemezni:)
2010. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha sok lánynak tetszik akkor csak a jellemétől függ, hogy mi is a szándéka. Ha "jó ember", akkor keres magának egy barátnőt, és szépen ellesz vele. Ha meg olyan mint az átlag, akkor ki akar próbálni annyit, amennyit tud.
2010. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!