Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig működhet egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig működhet egy olyan szerelmi kapcsolat, amiben mind két fél totál ellentéte egymásnak és kéthetente szakítanak, majd összejönnek?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki állandóan civakodik a barátnőjével. Mindenen képesek összeveszni, mert szinte mind a kettőnek más az elképzelése, de a jövőre tekintve, mind a ketten ugyan azt akarják. Holott látom hogy mostanában nagyon nincsenek meg jól. A fiúnak tetszik egy másik lány. Vajon ebből mi sülhet ki?
2010. nov. 30. 12:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Akkor végülis most dicsekedni jöttél ide? Tudod sok más is van rajtad kívül, aki nagyon boldog a párjával, köztük én is. 20 és 22 évesek vagyunk, mi az eljegyzésen már túl vagyunk, február óta együtt lakunk, jövő nyáron esküvő. Most akkor én is írjam le miken mentünk keresztül, de előtte tegyek fel egy kérdést, hogy kinek mi a véleménye? Jaj hagyjuk már, senki nem kíváncsi rá, már ne is haragudj. Annak elmesélem, akivel szoros barátságban vagyok, meg akit érdekel vagy épp olyan a téma. De az, hogy feljöjjek, leírjak egy kérdést, de burkoltan persze, amiben próbálnak itt segíteni meg tanácsot adni, aztán kibököd, hogy rólad van szó, aztán meg itt dicsekszel, hogy ti milyen boldogok vagytok...hát legyetek, sok boldogságot nektek, de nem kell esetleg olyannak a szívét fájdítani direkt, akinek épp most van válságban a házassága, kapcsolata vagy épp nem talál normális párt. Meg akinek még hatalmasabb problémái vannak...na mindegy. Legyetek boldogok.
2010. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem dicsekedni jöttem fel, hanem sok embernek reményt adni, arra, hogy az élete megváltozhat és hogy apró döntésekkel mennyit veszíthet. Ugyanakkor még rendbe hozhatja a dolgokat. Szimplán elmeséltem egy történetet, ami szerintem nem hétköznapi. Ennyi erővel a filmeket is lelőhetnéd. Márpedig valós kapcsolatok is alakulhatnak úgy mint amiről álmodunk. Minden csak rajtunk múlik. A könyveket is lelőheted. Ha nem mesélnének az emberek, ha nem adnák át a tapasztalataikat, akkor sok ember nem köszönhetne semmit se a másiknak. Én elmeséltem egy történetet. Tedd Te is ezt. Szerintem sokkal színesebbé tehetnék az emberek napjait. A világ felé nyitni kell, nem elbújni. Valaki nyitott valaki nem. Ha Te zárkózott életmódot élsz. Az legyen a Te problémád, másrészt aki nem kíváncsi erre, az úgy se fogja elolvasni. :)

Vélemények mindig vannak és lesznek :)

De pozitívan fogom fel amit írtál! Köszönöm szépen a véleményedet és a többiek véleményeit és hozzászólását is nagyon szépen köszönöm! :)

2010. dec. 1. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!