Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig működhet egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig működhet egy olyan szerelmi kapcsolat, amiben mind két fél totál ellentéte egymásnak és kéthetente szakítanak, majd összejönnek?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki állandóan civakodik a barátnőjével. Mindenen képesek összeveszni, mert szinte mind a kettőnek más az elképzelése, de a jövőre tekintve, mind a ketten ugyan azt akarják. Holott látom hogy mostanában nagyon nincsenek meg jól. A fiúnak tetszik egy másik lány. Vajon ebből mi sülhet ki?
2010. nov. 30. 12:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utobb szerintem vége lesz. Mi is így voltunk az exemmel, hiába szerettük egymást, a sok hiszti megölte a kapcsolatot.
2010. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szia,nekem két ilyen kapcsolatom volt,és 2 évig tartott.Vannak közös céljaitok?Mióta vagy vele?Tapasztalataim szerint ezek nekem inkább szerelmi,szexuálisan túlfűtött kapcsolatok voltak.Ahogy elmult a szerelem vége is volt mindennek.
2010. nov. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy hány évesek?
2010. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Eddig is eléggé sokat veszekedtek. Nagyon nagyon sokat szakítottak. Nem szóltak egymáshoz. Az meg most rá is tesz ugye a srácnak, hogy nagyon tetszik neki egy másik lány. Aki az elmondásai alapján pont olyan amilyet szeretne. Hiába tanácsolom neki azt, hogy hagyja ott a barátnőjét, valamiért fél az új kapcsolattól... de nem értem miért, mikor az új lány szerintem megnyerőbb lenne neki
2010. nov. 30. 12:41
 5/22 A kérdező kommentje:
A srác 20, a barátnője 19, az új lányzó 21
2010. nov. 30. 12:42
 6/22 anonim ***** válasza:
:)te vagy az új lány?
2010. nov. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát, ha a jövőt tekintve ugyanazt akarják, akkor nem lehet nagy gond.az nem baj, ha különbözőek, az a lényeg, hogy egyfelé tartanak.
2010. nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Akkor most elmondom, hogy hogy is van a történet. Ugyan is igen a egyikőtök kitalálta. Én vagyok az "új" lányzó. Megtörtént eset.


Tavaly történt. Pont egy évvel ezelőtt. Nekem akkor volt barátom. Ők éppen akkor szakítottak, mikor megismerkedtünk. Elsőre beleszerettem, nem akartam mást magam mellé csak a fiút. De mivel önző nem lehettem ezért azt mondtam, hogy béküljön ki a barátnőjével, mert nekem ott a barátom. Végül kibékültek, azonban nem tudtam elszakadni tőle. Rengeteget beszéltünk, találkoztunk és megtörtént az első csók. Abban a csókban éreztem, hogy más lánynak nem adhatom ki a kezem közül. Szilvesztert is együtt töltöttük, úgy hogy ott volt a párunk mind a kettőnknek. Felmentünk a tetőre, hogy éjféli tűzijátékot jobban lássuk. Hárman voltunk. A srác, én, meg párom... Azonban párom megunta a hideget és lement. Kettesben maradtunk és a következő pillanatban azt éreztem hogy csókolózunk és a fülembe súgta, hogy: - Veled akarok lenni, szeretlek



Ez ennyiben maradt igyekeztem eltávolodni tőle a következő hónapokban. Végül júniusban arra a döntésre jutottam, hogy szakítok párommal, mert mást szeretek. Csak a másik srácra tudtam gondolni. Persze ő nem hagyta el párját miattam, nem hagytam!


Aztán lettek más kapcsolataim, őt elhagyta a barátnője és lettek más kapcsolatai...


Mindent tudunk egymásról, de valahogy még sem az igazi, nem akarok mással lenni csak vele... és minden nap egy túlélés, hogy nem látom! Hiányzik, az exem, aki a kis történetben még a barátom volt, teljesen el van a maga kis világában, hajtja a lányokat, azt mondja jó így neki mert szabad.


Én viszont egy emberhez kötődök, csak ahhoz a fiúhoz!

2010. nov. 30. 13:04
 9/22 A kérdező kommentje:
Az exem egyáltalán nem érdekel, ha fizetnének se mennék vissza hozzá...
2010. nov. 30. 13:06
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a sráccal, hogy te szereted őt és vársz rá amíg szükséges. Ha érti és ő is szeret, akkor otthagyja a zűrös barátnőjét. De én mindenképp elmondanám neki, mert így sose lesztek együtt, ha csak ezen ábrándozol.
2010. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!