Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már egy hónapja nem szeretkeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy hónapja nem szeretkezett velem. Csajok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 4 éve vagyunk együtt a férjemmel, akit nagyon szeretek. Előre szólok, nem átlagos a problémám, nem arról van szó, hogy nem kíván a férjem.

A történet a következő: kb. egy hónapja volt a munkahelyemen egy buli, ahova muszáj volt elmennem. Fényképek is készültek, és végül ez borította ki a páromat. Az egyik képen ugyanis, bármennyire vigyáztam, kilátszott egy jelentős rész a mellemből. S hogy ez miért gond? A férjem muszlim. Ezért.

Már egy hónapja nem nyúl hozzám, mivel a vallása szerint ezzel joga van büntetni.

Előrebocsátom, én nem tértem át.

Szóval, mit tegyek?


2010. nov. 30. 12:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Az általad belinkelt youtube videók nagyon sokat segítettek. Főleg abban, hogy lássam, mennyi az ostoba ember. Ha már nem tudsz érdemben hozzászólni a kérdéshez, legalább ne használd szélsőjobbos videók terjesztésére. Mert erre nem vagyok kíváncsi.


Köszönöm.

2010. nov. 30. 16:36
 12/15 anonim ***** válasza:
XD
2010. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hozzámentél egy középkori eszméknél leragadt emberhez, akkor viseld el a középkori jellegű büntetéseit a borzalmas "kihágásod"ért. Röhej. Mégis kit büntet ez a balfék, ha nem magát?
2010. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nincsenek középkori eszméi. Nem kell csadort viselnem, és az öltözködésemet a saját akaratomból változtattam meg visszafogottabbra. Mert tudom, hogy őt bántja, ha nem így teszek. Ezen kívül alkohol sincs a lakásban, és disznót sem eszünk. Nem tudom, mi ezen az elfogadhatatlan.

Hogy kit büntet? Nem csupán önmagát. Nekem is fáj, hogy nem közeledik hozzám, s ha én teszem, elutasít. Titeket nem bántana?

2010. nov. 30. 21:39
 15/15 anonim ***** válasza:
Tehát megbüntet, fájdalmat okoz neked, amiért te jól érezted magad a munkahelyeden, de _véletlenül_(!) "ruházati balesetet" szenvedtél. Biztos nagyon szeret és tisztel!
2010. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!