Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már egy hónapja nem szeretkeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy hónapja nem szeretkezett velem. Csajok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 4 éve vagyunk együtt a férjemmel, akit nagyon szeretek. Előre szólok, nem átlagos a problémám, nem arról van szó, hogy nem kíván a férjem.

A történet a következő: kb. egy hónapja volt a munkahelyemen egy buli, ahova muszáj volt elmennem. Fényképek is készültek, és végül ez borította ki a páromat. Az egyik képen ugyanis, bármennyire vigyáztam, kilátszott egy jelentős rész a mellemből. S hogy ez miért gond? A férjem muszlim. Ezért.

Már egy hónapja nem nyúl hozzám, mivel a vallása szerint ezzel joga van büntetni.

Előrebocsátom, én nem tértem át.

Szóval, mit tegyek?


2010. nov. 30. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vársz türelemmel, hátha egyszer megunja, vagy leülsz vele beszélni.
2010. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát ezt előre kellett volna meggondolni, hogy hozzámenj e egy muszlimhoz.

Amúgy nem értem a férjed, mert én nem bírnám ki szex nélkül 1 hónapig, ha a lehetőségek adottak, nem tudom, ő hogyan csinálja. Ezzel max. a nő szokott büntetni. :)

Lehet, aszexuális. Beszéld meg vele. Legközelebb meg ne igyál annyit a bulin.

2010. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A muszlimok még férfiak. Ez válasz arra, hogy miért mentem hozzá. És arra is, hogy hogyan bírja ki.
2010. nov. 30. 12:12
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudom, ebben a helyzetben mit lehet tenni. Talán egy beszélgetés használna. Az én férjem is muszlim, de tőle ilyesmit még sosem hallottam. Én sem tértem át. Nekem ez elég furcsa, ha annyira ragaszkodik a vallásához, akkor egy keresztény nőt sem kellett volna elvennie!
2010. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Na látod, ha csak a muszlimok a férfiak, akkor szenvedj. Te akartál igazi férfit.

Aki nem szexel. Ezek után nem értem a problémádat.

2010. nov. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ürülj annak hogy, nem vagy muszlim, muzulmán országban... szarabb esetben még kővel agyonvernének. Akinek meg nem tetszik ez a vallás akkor legyen 14 éves lánya aki szét van kurvä az jobb nem?


A férjed valószínűleg a felvilágosultabb, normális fajtából való... Nem tom muszlim, nem muszlim... én sem tudnék örülni ha a fél melle ki lenne a feleségemnek... bár nem ismerem a körülményeket, nem láttam a képet.

Minden vallásban van valami engesztelés vezeklés stb... szóval olvass utána hogy, a muszlimoknál micsoda...

2010. nov. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mikor hozzámentél ezt tudhattad volna én soha nem kezdenék arabbal, EZÉRT!!!Valószínűleg soha nem fog már hozzád érni,mert tisztátalan lettél.Ideje beszélgetnetek, hogy mik az elvárásai ezek után..Mit gondoltál?? Amikor egy muszlim férfi barátnőjéhez hozzá sem lehet érni idegen férfinak, sem keze fogni vele, sem puszit adni.Náluk ez tilos.
2010. nov. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Annyira okos vagy, hogy rettenet, legalább az tudhatnák hogy az arabok és a muszlimok az nem ugyanaz.
2010. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyit fogtatok fel az egészből?

Nem ért hozzám senki. Nem erről volt szó. És nem látszott ki a fél mellem sem, bár nem tudom, mennyire vagytok tisztában vele, hogy egy muszlimnak mennyi a sok.


Kérek mindenkit, olyanok írjanak, akiknek van valami fogalmuk a vallásokról, ne keverjétek a szezont a fazonnal.

2010. nov. 30. 14:14
 10/15 anonim ***** válasza:
2010. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!