Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A PASIKNAK MIÉRT SZABAD? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A PASIKNAK MIÉRT SZABAD? A NŐKNEK MIÉRT NEM? SZTEM UGYANAOLYAN!

Figyelt kérdés
Mostanában sokat hallom, hogy a pasiknak nem kell komoly kapcsolatra olyan nő akin sokan átmentek. És egy fiú ismerősömnek mondtam, hogy nekem sem kell olyan pasi aki sok nőn átment. Erre tisztára dressz lett, hogy Ő még ilyet nem hallott nő szájából! Most akkor mivan? Miért különb a pasi mint a nő? Szerintem ugyanolyan a két dolog. Bár lehet én vagyok csak ilyen. Nem tudom =/ 20/L
2010. nov. 30. 11:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ez is tipikusan azt a kérdést veti fel, kinek milyen az erkölcse? kinek mi a vágya? stb stb.


Alapvetően elszomorodva hallom hogy, 20-30 éves korosztály, ilyen hangnemben beszél a férfiakról.


1x A dugäshoz 2 ember kell, a 1db nő és 1db férfi... ha van olyan hülye hogy, megdugatja magát, egy dugós csávóval így járt.. de az alma nem esik messze a fájától.. szóval kölcsönös a ez a dugás dolog XD, 22/f létemre nem 1 és nem is 2 ribivel találkoztam. És tudjátok?? nem húztam meg őket... miért?? mert nem volt ingerenciám hozzájuk, valahogy nem volt kedvem beszélgetni a második találkozás után folyamatosan a sex-ről.. más sem volt téma csak a SEX, nem mintha nem szeretném... csak utálom ha egy csajnál a pasizás másról sem szól csak a szexről.. ilyenkor arra gondolok: jézus... ebben még 44 surranóval is jártak XD, az ilyenek valahogy neeeemm, pedig szeretek dugni, megy is, nagy is stb.


Szóval férfiaknál de a nőknél is egyértelmű a válaszom, nem szép dolog minden csajban lyukat látni, de az sem ha egy csaj csak a f@szra megy... ennyi!!!

2010. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Akármit mondtok, nincs igazság szerintem. Én olyan pasi vagyok, akinek fontos a saját világa, vannak terveim, jövőképem. Építem is, ami miatt felnéz rám - sokat mondja - a párom. De ugyanakkor rendes vagyok a kapcsolatban, mert folyamatosan segítek neki, támasza vagyok, de abszolút nem papucs módjára, mert érzi, hogy azért vannak határok.

Ennek ellenére még sincs becsületem sokszor, mert érezni, hogy természetessé váltak számára ezek. Akkor persze megdöbben, ha azt hallja, hogy más párja nem segít ennyit, stb. Csak hümmögve mondogatja maga elé. Nem mondok már rá semmit. De látjátok, zavarosak vagytok ti nők is, halljátok. Nem jó semmi se. A rosszfiú kell, akármit mondanak. Semmit ne higgyetek nekik srácok. Na jónapot...

2010. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...amúgy szerintem, ahogy a férfiaknak akkor csökken az érdeklődésük, ha már megvan a nő nekik, úgy a nőké akkor, ha már átalakították valamennyire a pasit. Ez egy mozgó skála, flexibilis. Kevés az igazi szerelem.
2010. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól néz ki a csaj, akkor lesz@rom, hogy hányan dugták előttem, csak ne legyen túl tág.
2010. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Azért mert bár a liberális 21században élünk mégsem teljesen ugyanazok a nemi elvárások. Te is megbotránkoznál azon ha a férfiak kifestenék magukat, naphosszat pletykálkodnának vagy otthonmaradnának a gyerekkel amíg te melózol. (Mindre van példa mégsem ez az elfogadott)


Ez az elv már az őskorból származhat mikor a nők gyereket szültek és gyüjtögettek , nem akart egy férfi sem olyan nőt akinek mástól már gyereke van.


A közelmúltban (50 évvel ezelőttig kb) mindenki olcsó nőnek tartotta azt akinek házasodáskor nemvolt meg a szűzhártyája.


Ma százszor jobb a helyzeted nem fogja senki megnézni a szűzhártyádat, hazudni meg csak tudsz :)

2010. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Hát nekem senki ne jöjjön azzal, hogy ennyi meg ennyi éves és milyen rendes és mégsincs nője! Annak nyilván oka van ha nincs. Én azt mondom vannak normális pasik csak ritka mint ahogy ritka a normális nő is sajnos! Csak még mindig nem akarom megérteni milyen alapon háborodik fel egy "don juan" ha a nőt sokan megjárták! Azt meg még kevésbé, hogy azon miért akad fent ha a nő is ugyanezt várja el! No mind1 kinek a pap kinek a papné!
2010. nov. 30. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!