Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A PASIKNAK MIÉRT SZABAD? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A PASIKNAK MIÉRT SZABAD? A NŐKNEK MIÉRT NEM? SZTEM UGYANAOLYAN!

Figyelt kérdés
Mostanában sokat hallom, hogy a pasiknak nem kell komoly kapcsolatra olyan nő akin sokan átmentek. És egy fiú ismerősömnek mondtam, hogy nekem sem kell olyan pasi aki sok nőn átment. Erre tisztára dressz lett, hogy Ő még ilyet nem hallott nő szájából! Most akkor mivan? Miért különb a pasi mint a nő? Szerintem ugyanolyan a két dolog. Bár lehet én vagyok csak ilyen. Nem tudom =/ 20/L
2010. nov. 30. 11:26
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
opszi -a
2010. nov. 30. 11:29
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én is undorodom az olyan pasiktól, akiknek rengeteg lány megvolt.
2010. nov. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert ha egy pasi több nőt is meg..g akkor az menő,és dicsekvés tárgya.De ha egy már több pasival megteszi akkor ku..a.Sajnos ez van.
2010. nov. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem is hánynom kell az olyan pasitól aki minden kóbor p.nát megb...ott! Csúnyán hangzik, de nekem nem kell olyan pasi! Inkább akkor egy szűz! :S
2010. nov. 30. 11:33
 5/26 anonim ***** válasza:
15%
Persze, most ezt mondjátok. De az ilyen pasik általában jól is néznek ki, ezért megnézném, h ellen tudtok-e állni, ha egy ilyen bepróbálkozik. Bármibe lefogadnám, h nem.
2010. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó!Akkor is nőkre is vonatkozik?
2010. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Ne fogadj! Nálam ez volt a helyzet!

Oda voltam egy helyes pasiért! Aztán mesélte, hogy mennyi nővel volt. Aztán tökre elundorodtam tőle! Nekem nem kell már! Akármilyen jófej meg helyes-aranyos...

2010. nov. 30. 11:36
 8/26 anonim ***** válasza:
51%
A nőkre nem vonatkozik, mi férfiak nem mind a külsőségekre megyünk.
2010. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Ez ugy hangzott mintha a nők csak a külsőségekre mennének!

Én például nagyon nem. Amúgy a pasiknál szerintem többen mennek a külsőre. Hiszen több a szép nő mint a helyes pasi

2010. nov. 30. 11:45
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírom az ilyen macsós pasikat mind nagyképűek!!! Mindig is kerültem az ilyeneket! Az ilyenek csak szexre és a külsőségre mennek érzelem nem sok szorult beléjük!
2010. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!