Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A PASIKNAK MIÉRT SZABAD? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A PASIKNAK MIÉRT SZABAD? A NŐKNEK MIÉRT NEM? SZTEM UGYANAOLYAN!

Figyelt kérdés
Mostanában sokat hallom, hogy a pasiknak nem kell komoly kapcsolatra olyan nő akin sokan átmentek. És egy fiú ismerősömnek mondtam, hogy nekem sem kell olyan pasi aki sok nőn átment. Erre tisztára dressz lett, hogy Ő még ilyet nem hallott nő szájából! Most akkor mivan? Miért különb a pasi mint a nő? Szerintem ugyanolyan a két dolog. Bár lehet én vagyok csak ilyen. Nem tudom =/ 20/L
2010. nov. 30. 11:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
Mert a nők valóban a külsőségekre mennek :) Te is, csak legfeljebb nem ismered el.
2010. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Nagyon tévedsz!

Pont egy olyan pasiba vagyok szerelmes aki nem is az esetem! És elsőre nem is nagyon tetszett! De ahogy megszerettem egyre jobban. Sajnálom, hogy ilyen a felfogásod! :(

2010. nov. 30. 11:49
 13/26 anonim ***** válasza:
17%
Akkor én miért nem kellek egy nőnek sem, ha mind kedves, jó fej, humoros srácnak tartanak? :P
2010. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Talán mert ugy gondolkodsz a nőkről ahogy azt írtad.... :S ejnye
2010. nov. 30. 11:53
 15/26 A kérdező kommentje:
na most megyek! estére remélem kicsivel több komment lesz :)
2010. nov. 30. 11:54
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad nekik sem, de az a menő. (egy bemutatón hallottam amint apuka 9-10 év körüli gyerekének mondta)

Karate verseny volt és a végén: Ügyes vagy fiam, már csak 15 kata kell, vagy hívhatják másképp is a csajt. Persze a gyerek nem értette a "poént". Neki csak az edzésből ismeretes ez a szó. Ez olyan mint egy csajnak minél több ruhája, cipője legyen. Egyszerűen tárgynak tekintik a pasik nagy többsége a nőt. (TISZTELET A KIVÉTELNEK, BÁR ÉN MÉG ILYENNEL NEM TALÁLKOZTAM) A csaj érzelemmel közeledik, fontos a szex, de közben látja benne a jövőbeli apukát, a családfőt, stb. Ha nagy ritkán egy pasi már az 1000-ik együttlét után beleszeret a nőbe, na akkor talán 1 pár lesznek. Bár ha az első mondatodat nézem, én pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Engem egy hivatásosért hagyott ott a pasim, mondván neki több a tapasztalata, így biztos jobb az ágyban. 29/L

2010. nov. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Persze, vannak ilyen szemét férfiak is, de ha nemcsak a jó pasik között keresgélnél te is, nagyobb eséllyel találnál normálisat.
2010. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
17%
Gondolj bele... Van egy kulcs ami minden lakatot kinyit... Az a menő? Vagy egy olyan lakat amit minden kulcs nyit? Szerintem az első és remélem érted....
2010. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

nem szabad. de a normális Férfiak nem is bas.znak meg minden jött-ment pic.sát akik az útjukban akadnak... ugyanúgy ahogy az igazi Nők sem dobálják csak úgy szét minden jött-ment fas.znak a lábukat.

CSAK a SELEJTEK hiszik azt, hogy ezt így kell, így jó, így menő meg mit tudom én mi...

2010. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok, és még egy nő sem "volt meg", mégsem kellek a kutyának se.
2010. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!