Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3,5 éve vagyunk együtt. Minden idegesít amitz mond amit csinál, miért?

Figyelt kérdés

Szoval az a lényeg hogy valamikor nagyon imádom és mindenem odaadnám érte valamikor pedig mikor találkozunk és együtt töltjük az estét fel tudnák robbani.

Iriitál a viselkedése irritál a hangja a beszéde és nem akarom hogy megöleljen!!!!!!

Nem tudom miért van ez így mikor nagyon szeret meg minden..arra gondoltam, hogy ez bizonyára minden kapcsolatba így hullámzik..?!?!


2010. nov. 30. 01:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
jo lenne veget vetni ennek a kapcsolatnak.mar ne is haragudj,de eleg ostoba lehetsz ha te sem tudod eldonteni mit erzel.
2010. nov. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Ehh te még nagyobb ostoba vagy ha ilyeneket írsz...

Valószínű még sosem volt igazi szerelmed

2010. nov. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
nekem volt kedvesem......
2010. nov. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Tudnák"

Ezért én téged basználak pofán péklapáttal a párod helyében.

2010. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy halványul a szerelem, de azért ne hülyítsd már, az nem normális, hogy minden idegesíti a csajon, ha együtt vannak. Az nem a természetes halványulás!
2010. nov. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

09.25.-sel egyetértek...ha elég idősek vagytok, és a szeretet megvan köztetek, akkor úgy gondolom van értelme harcolni, a szerelem mindig elmúlik, az igaz szeretet az ami megmaradhat, és le lehet élni így is egy életet valakivel, a szerelem újra és újra fellobbanhat, majd kihűl, de, ha szeretitek egymást eléggé ehhez, és elkötelezettek vagytok egymás felé, ha ennyire erősen akarjátok egymást, nincs semmi ami elválasszon....soha senki nem mondta, hogy a szerelem könnyű, sok munka van vele, de én azt hiszem megéri érte ennyit fáradozni!

Szóval azt döntsd el, hogy képes vagy-e küzdeni érte, és tenni...ezt gondolom! (1.hozzászóló)

2010. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hideg és meleg hozzászólásokat egyaránt.

Szeretem.. de már nem olyan lelkes szerelemmel az elején és próbáltunk már többször is szakítani mert mindketten rájöttünk arra hogy már nem szeretjük úgy a másikat mint a legelején, de aztán hatalmas kibékülések voltak 5-6 nap után mivel nagyon hiányoztunk egymásnak.

Én 18 vagyok és tanulok, ő pedig 23 és tanár.

:-S

Én a bulizósabb típusba sorolnám magam, ő pedig a megfontolt takarékos és előrelátó....

Ideje napját sem tudom mikor voltunk utoljára szórakozni.. ez nagyon rossz.

Viszont ha hosszú távon gondolkodik az ember akkor jó, mivel nem fogja elherdálni a család pénzét vagy ilyesmi.

Tudom, hogy mással sem lenne szebb és jobb, de míg nincsenek tapasztalataim nem tudom ezt a kapcsolatot és ezt a szerelmet értékelni...vagy nem tudom..

Igazából erre a helyzetre nem is tudom, hogy milyen választ várok.. remélem tudtok valami okosat mondani :-S

2010. nov. 30. 23:30
 18/19 anonim ***** válasza:

Amit én tanácsolnék, ellenkezik kicsit a gondolataimmal...de mégis leírom!

Úgy gondolom kicsit fiatal vagy ahhoz, hogy lekösd magad mellette. Gondolom 18 évesen még tanulsz, még vannak saját álmaid amit megvalósíts! Ő is fiatal még, de mint írtad tanár...ezek szerint neki már van egy úgymond "saját életútja", ő már elkezdte építeni az életét, rád még ez vár...

Úgy gondolom a szerelem nem tart örökké, de le lehet élni egy életet valaki mellett szeretetben is...viszont még fiatal vagy talán ekkora elhatározáshoz...

Írtad, hogy szakítottatok már, de rájöttetek, hogy hiányoztok egymásnak...Igazából nem pár napot kellene adnotok egymásnak, többet!

Kellene neked egy kis idő, hogy saját magaddal törődj, és ne "rá kelljen támaszkodnod"!

Igazából arra akarok kilyukadni, hogy szakítanotok kellene, de nem kell ennek véglegesnek lenni, pár hónap kb., mindenki élné a saját életét, és jobban tisztába lennél magaddal is, ő is magával!

Nem keresni egymást, még, ha pokolian nehéz is!

Megbeszélnétek, ha ez tényleg a nagy szerelem, akkor újra együtt lesztek!

Ha eltelt egy kis idő, találkoztok, és elmondjátok ki, hogy érez, mit tapasztaltatok külön-külön...

Magaddal törődj, képzeld el az életed, hogy mik a terveid, miket akarsz megvalósítani, és majd rájössz arra, hogy ezekbe a tervekbe ő is belefér-e...ha igen valószínűleg, ő az aki kell neked!

Ezt tudom tanácsolni, remélem, segítettem picit!

Minden jót kívánok neked, nektek!

2010. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

bocs, de szerintem is vége lesz, hasonló cipőben jártam a nyáron

vége is lett, azóta újra megtaláltam önmagam, amit abban a hullámvölygben sikerült elvesztenem

2010. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!