Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3,5 éve vagyunk együtt. Minden idegesít amitz mond amit csinál, miért?

Figyelt kérdés

Szoval az a lényeg hogy valamikor nagyon imádom és mindenem odaadnám érte valamikor pedig mikor találkozunk és együtt töltjük az estét fel tudnák robbani.

Iriitál a viselkedése irritál a hangja a beszéde és nem akarom hogy megöleljen!!!!!!

Nem tudom miért van ez így mikor nagyon szeret meg minden..arra gondoltam, hogy ez bizonyára minden kapcsolatba így hullámzik..?!?!


2010. nov. 30. 01:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy ez normális, viszont, nem is érzem nagy bajnak, ha szereted!Nem tudom, jó ötlet-e ezt elmondani neki, mert azért ez elég sértő dolog lehet...Adj magadnak egy esélyt, hogy elgondolkozz miért lehet ez...lehet, hogy néha egyedülléthez van hangulatod, és ezért zavar...viszont, ha ez nem változik, akkor mindenképp üljetek le ezt megbeszélni szerintem, hogy miért lehet, lehet kicsit ellaposodott a kapcsolat..ami szerintem természetes..fel kell dobni...lehet nagy hülyeséget írtam, csak engem pl ezért elhagytak, és nem ültek le velem beszélni, csak elhagyott, kiszeretett belőlem..remélem ti nem ide fogtok jutni..beszélgessetek!
2010. nov. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt.A vége az lett,hogy kiszeretett belőlem és elhagyott 6 év után. 23/F
2010. nov. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Húzhatod még egy ideig, de ennek bizony vége lesz.
2010. nov. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
1.hozzászóló vagyok...én úgy gondolom, ha szereti még, és nem akar a kapcsolatnak véget vetni tehet érte, ha igazán szeretik egymást...nálunk ezért lett vége, mert nem szólt a másik fél...csak magában lezárta...
2010. nov. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Szerintem is próbálj vele beszélni.Én nem hiszem el,ha két ember akar változtatni,akkor menni fog!Nálunk az volt a baj,hogy amikor akartam volna változtatni akkor az már neki nem kellett.Azonban én sem magam miatt tettem volna hanem csak érte.Szóval ez egyfajta kényszer lett volna nekem.Lehet a részéről is ez lesz az érzés az meg nem jó.Mind a kettőtöknek kell engednie!Így működhet egy kapcsolat.Kompromisszumokkal!

2010. nov. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
1. vagyok..igazad van mindenkinek engednie kell...úgy gondolom, hogy senki ne változzon meg...ha valakit szeretünk a hibáival együtt szerettük meg, változtatni lehet, és működhet is, mind kettőjüknek akarnia kell...nálunk az volt a baj, hogy én változtattam, viszont a volt párom számára ez inkább áldozathozást jelentett...soha nem kértem, hogy miattam mondjon le dolgokról, szerettem volna működőképes kapcsolatot...szóval úgy gondolom, ha beszéltek, akkor csak úgy változtassatok, ha egyikőtöknek sem áldozathozatalt jelent, szeretetből tegyétek a másikért...
2010. nov. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem te az emlékét szereted, vagy valami álmot. Ha csak távolról jól, de ha együtt vagytok szar az egész, akkor csak magadat hitegeted. Kezdesz teljesen kiábrándulni.
2010. nov. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Sz*r van a palacsintában, te meg minden bizonnyal fiatal vagy még. Foltozgathatod még a dolgokat, meg adhatsz esélyt itt mindenkinek, lehet húzni, de szerintem erre ráér az ember 40 évesen is. Mindenesetre az első kettőnek is lehet igaza, sajnos mi nem látunk bele a kapcsolatodba. Véleményem továbbra is az, hogy koccolj, nekem is volt, hogy már nem bírtam elviselni a csaj nevetését (!), idegesített, hát mi ez már? Gyerünk tovább!
2010. nov. 30. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
szerintem nem vagy már szerelmes.. :( de remélem, tévedek..
2010. nov. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Persze, ha most dobod a párod, és találsz egy másikat akkor pár év múlva eljön az idő amikor már belé sem leszel annyira szerelmes mint a legelején. És akkor majd jön a gondolat, hogy hmm talán kéne találni valaki mást, mert ez már megint nem olyan mint régebben volt.

A szerelem idővel elhalványul, viszont ha kialakul a kötődés, az az igazi! Amikor érzed a hiányát a párodnak ha nincs veled.


Szóval ezt arra írtam, hogy utálom hogy mindenki azzal jön, hogy már nem szerelmes... A szerelem idővel elmúlik vagy gyengül!!! ÉS ha ezmiatt szakítana mindenki, akkor nem lennének házasságok meg normális családok az ég egy adta földön!

2010. nov. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!