Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szerintetek ennek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ennek van értelme?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok!


Igazából Tőletek szeretnék kérdezni. Megpróbálom röviden felvázolni a helyzetet. Neten ismerkedtem egy lánnyal. Az az igazság hogy 250 km-re élünk egymástól. Nagyjából 2,5 hete ismertem meg, ez alatt MSN-en és telefonon is sokat beszélgettünk. Nagyon szimpatikus, aranyos lánynak ismertem meg. Már meg is beszéltük hogy egyik hétvégén elugrom hozzá. A lényeg az hogy nagyon örültem Neki, hogy tényleg VÉGRE találtam egy olyan lányt akivel jól el lehet beszélgetni, igaz messze van, de úgy voltam vele, Érte simán utazgatnék, mert annyira szimpatikus volt. Minden délután órákat beszélgettünk MSN-en. Pénteken nem itthon voltam, így nem voltam netközelben. Csütörtökön úgy váltunk el, hogy azt írta nem is tudja hogyan fogja kibírni hogy pénteken nem beszélgethetünk sokat. Nos, Legközelebb ma tudtunk beszélgetni MSN-en, de semmit nem mondott hogy történt volna bármi változás az életében. Ma este pedig megtörtént amit sejtettem, iwiw-en a családi állapota kapcsolatban-ra változottt :D

A kérdésem csak annyi lenne, hogy miért jó becsapni egymást? Én már tényleg azt hittem, abban reménykedtem hogy megtaláltam Őt, erre ezt látom... Megmondom őszintén megkönnyeztem a dolgot, mert annyira közel került a szívemhez és nagyon fog hiányozni, bár személyesen nem is ismerem. Nem hinném hogy csütörtök óta szinte egyik napról a másikra alakult ki a kapcsolata. Ha pedig volt, miért hitette el velem hogy én is annyira fontos vagyok neki mint Ő nekem....


Szomorú vagyok, és őszintén nem értem a dolgot.


25 F


2010. nov. 30. 00:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán tud róla, hogy párkapcsolatnak szántad, vagy barátságnak hiszi, ami köztetek van?
2010. nov. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Először is köszi mindenkinek a választ! Egy társkereső oldalon ismerkedtünk meg, és elég egyértelműen egymás tudomására hoztuk hogy nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak. Ha ez alapján barátnak tekintett akkor nem tudom.. bár én már semmin sem lepődöm meg :S Illetve mindketten komoly kapcsolatot kerestünk.

Hogy sejtettem, azt talán rosszul fogalmaztam meg, inkább megéreztem, vagy nem is tudom.


Nem is az a gond hogy esetleg összejött mással, én azt kívánom Neki hogy legyen nagyon boldog, csak tényleg azt őszintén nem értem, hogy ez örömet okoz valakinek hogy mást becsap? Nagyon furi már ez a világ...

2010. nov. 30. 13:17
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia.

A történeted úgy kezdődik, mint az enyém... Msn-en, telefonon beszélgettünk (majdnem 300km-el arrébb lakott). Egy barátnőm által lettünk jóban(akivel már nem tartom a kapcsolatot). Nekem is azt mondta, hogy ő majd utazik hozzám, velem lesz... Vártam... 2és fél hónapot, 3-at?! Mindig kifogásai voltak.. 4 hónappal a megismerkedésünk után(kb annyi idő után) leutaztam hozzá én. Akkor megfogadtam, hogy soha többet nem ismerkedek így látatlanba. Életem legnagyobb csalódása volt... (A többit nem akarom elmesélni, pedig lenne mit, de nem szeretném elvenni a kedved, Kedves Kérdező, hátha neked összejön és boldog leszel.)

17l

2010. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha nem mondta, hogy szeret, inkább a képzeleted csapott be.
2010. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én beszélgettem már jókat egy-egy fiúval anélkül, hogy álmomban is szerelemre gondoltam volna. Talán azért örült neked ennyire, mert végre talált valakit, aki hátsó szándék nélkül barátkozik vele...
2010. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ne nagyon menj bele ezekbe az msn-es dolgokba. ott mind aranyosnak, normálisnak, stb tűnik. aztán hogy élőben mi a helyzet, az már más kérdés.
2010. dec. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!