Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok szeretik ha a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik ha a fiú nyíltan elmondja hogy mit érez? És van ennek értelme?

Figyelt kérdés

van egy lány akinek már mondtam hogy teccik nekem és ő is azt mondta hogy én is bejövök neki de sajnos nem jártunk.(én mondtam hogy inkább ne...)

Mostanában csak rá tudok gondolni és arra hogy milyen jó lenne vele járni.Csak az a gond hogy oszt. társak vagyunk így félek elmondani azt hogy tökre bejön nekem és hogy jó lenne járni.Mióta elmondtuk egymásnak azt hogy bejön a másik azóta olyan mintha kerülne.Így van értelme elmondani neki hogy mit érzek?

Már többször elhívtam sétálni,moziba de csak barátságból.Szerintetek hívjam el randira?vagy hívjam el úgy mint egy barátot aztán ott mondjam el neki hogy mit érzek?

17/F


2010. ápr. 18. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
igen
2010. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szegény csaj:S Kimondattad vele,hogy bejössz neki,aztán mégse akartál vele járni..Szerintem úgy érzi,beégett...Ha nem akarod elcseszni,minél előbb beszélj vele!;)
2010. ápr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Végül is arra hogy ne járjunk azzal mind a ketten egyet értettünk.de kb. 1 hónapja beszéltem vele és azt mondta hogy hülye volt és mégis jó lenne járni.Én meg erre mondtam azt hogy ez nem jönne össze...de már megbántam hogy ekkora baromságot mondtam.(csak azért mondtam megint nemet mert nem voltam a legjobb hangulatomban:()
2010. ápr. 18. 13:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Szegény csaj azért kerül, mert akkor nemet mondtál neki, ő meg szeretne veled járni! Persze, hogy van esélyed! Beszélj vele minél hamarabb, és őszintén.
2010. ápr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az előttem levők tökéletesen leírták, miért is kerül a csaj.

Mindenképpen beszélj vele őszintén, hogy miért "ültetted fel". A legjobb erre egy őszinte randira hívás lenne, mivel mindketten tudjátok hogy bejöttök egymásnak, sőt, el is mondtátok egymásnak, így felesleges a "baráti meghívás".

Csak őszintén! Bókolj neki sokat és magyarázd el az egész dolgot :)

Nagy baj nem lehet, én drukkolok, de szerintem ha nincs nagyon rossz hangulatában akkor első szóra igent fog mondani.

2010. ápr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak vigyázz, mert akármennyire szerethet lehet, hogy már nem mondana igent, mert azt gondolhatja, hogy amikor ott voltam nem kellettem és többet nem szeretne miattad szenvedni, akármennyire is szeret.

De sok szerencsét:)

2010. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Lehet hogy már nem csíp engem?

Ezt csak azért gondolom mert régen utalt arra hogy bír engem de mostanában nem csinál ilyet (pl.:régen bókoltunk egymásnak de mostmár ezt nem veszem észre ).Ez jelent valamit?

(sorry hogyha hülyeségeket kérdezek de nekem fontos ez a lány és ilyen helyzetben még nem voltam...)

2010. ápr. 18. 17:17
 8/10 Ywerd ***** válasza:
Kétszer küldted el ha jól számolom,látszik hogy magad sem tudod mit akarsz.De ne alázd meg még jobban a lányt,ha én csaj lennék már az első után se foglalkoznék tovább veled,kimondatod hogy bejössz neki ,meg neked is bejön,aztán mégse kérsz belőle ? És csodálkozol hogy kerül meg nem bókol?Egyáltalán ,neked miért kell hogy egy csaj bókoljon?Bókoljon a férfi,basszus . A nőnek elég ha jeleket ad a nézésével a gesztusaival...Huhh hagyd békén azt a szegény csajt neki is jobb lesz hidd el.Majd ha kijártad a sulit és végre el tudod dönteni mit is akarsz majd akkor kezdj komoly kapcsolatba most még nem való az neked ..
2010. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem aláztam meg a lányt és nem akarok komoly kapcsolatot de mostanában minden nap rá gondolok és nem bírom kiverni a fejemből.csak attól félek hogy a barátságunknak vége ha ő most nemet mond.
2010. ápr. 19. 20:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért kerül mert szégyenli magát hogy "megaláztad"! Én is kerülnélek a lány helyében.Szerintem menj oda hozzá és mondd meg neki hogy mégis járni szeretnél vele. Csak így már azért lesz kevesebb esélyed mert lehet most visszaadja azt hogy visszautasítottad vagy ha szerelmes volt beléd azóta beletörődött hogy nem jársz vele és elfelejtett! De az a legjobb ha odamész hozzá és elmondod neki hogy járni szeretnél vele! Remélem segítettem, sok szerencsét! 15/f
2010. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!