Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szerintetek ennek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ennek van értelme?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok!


Igazából Tőletek szeretnék kérdezni. Megpróbálom röviden felvázolni a helyzetet. Neten ismerkedtem egy lánnyal. Az az igazság hogy 250 km-re élünk egymástól. Nagyjából 2,5 hete ismertem meg, ez alatt MSN-en és telefonon is sokat beszélgettünk. Nagyon szimpatikus, aranyos lánynak ismertem meg. Már meg is beszéltük hogy egyik hétvégén elugrom hozzá. A lényeg az hogy nagyon örültem Neki, hogy tényleg VÉGRE találtam egy olyan lányt akivel jól el lehet beszélgetni, igaz messze van, de úgy voltam vele, Érte simán utazgatnék, mert annyira szimpatikus volt. Minden délután órákat beszélgettünk MSN-en. Pénteken nem itthon voltam, így nem voltam netközelben. Csütörtökön úgy váltunk el, hogy azt írta nem is tudja hogyan fogja kibírni hogy pénteken nem beszélgethetünk sokat. Nos, Legközelebb ma tudtunk beszélgetni MSN-en, de semmit nem mondott hogy történt volna bármi változás az életében. Ma este pedig megtörtént amit sejtettem, iwiw-en a családi állapota kapcsolatban-ra változottt :D

A kérdésem csak annyi lenne, hogy miért jó becsapni egymást? Én már tényleg azt hittem, abban reménykedtem hogy megtaláltam Őt, erre ezt látom... Megmondom őszintén megkönnyeztem a dolgot, mert annyira közel került a szívemhez és nagyon fog hiányozni, bár személyesen nem is ismerem. Nem hinném hogy csütörtök óta szinte egyik napról a másikra alakult ki a kapcsolata. Ha pedig volt, miért hitette el velem hogy én is annyira fontos vagyok neki mint Ő nekem....


Szomorú vagyok, és őszintén nem értem a dolgot.


25 F


2010. nov. 30. 00:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Gondolom arra az apró lehetőségre nem gondoltál, hogy téged értett vele kapcsolatban...

azért kérdezz rá, hogy hogy-hogy erre változtatta, mielőtt túl elkönyvelnéd a dolgot.

2010. nov. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem iwiwes infóra alapozni bármit, amire nincs más bizonyíték, fölösleges:D
2010. nov. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Biztosan nem én vagyok, mert valami szerelmes videót is kitett " köszönöm, aranyos vagy szivem" szöveggel. Azt pedig nem én küldtem :D

Mindenesetre persze majd rákérdezek a dologra mert ez nem tiszta, de tulajdonképpen felesleges :S

2010. nov. 30. 00:42
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is iwiwről tudtam meg, hogy járok a volt barátnőmmel. Szóval hajrá!
2010. nov. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Fish1 ***** válasza:

250km és msn nem mindenkinek elég arra,hogy kialakuljanak benne érzések. Lehet,hogy csak haverként vagy kedves ismerősként tekintett rád, bár a részleteket nem tudom.

Viszont azt írtad, hogy megtörtént,amit sejtettél...hm, ezek szerint valami úton módon mégiscsak utalt arra, hogy valaki bejön neki, vagy valami kialakulóban van, nem?

Arra a kérdésedre, hogy miért jó becsapni egymást, már én is kerestem a választ, a miértet nem tudom, de az emberek elzombisodtak és félnek őszinték lenni, nem merik azt mondani, hogy figyelj már, én nem akarok tőled semmit...ne higgy el mindent, amit látsz és hallasz, főleg ne msn-en keresztül...ezeken a személytelen módokon a legkönnyebb hazudni a másiknak.

2010. nov. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Valaki akkor is kitesz ilyet, ha nincs a háttérben senki.

Okok lehetnek, hogy másoknak ezt akarja mutatni valami miatt, vagy meg akar akadályozni más pasikat, hogy rámásszanak. Utóbbi alatt nem téged értelek. A leírásod alapján nagyon jóban voltaltok, gondolom nem rád irányult ez.

Az is lehet, hogy csak egy nagyon jó barátnak tart, és azért nem érzi lényegesnek, hogy elmondja, összejött egy fiúval. Ha addig nem mondtátok ki egymásnak, hogy mennyire szimpatizáltok egymással, akkor mellette megismerkedhetett mással. Ha kimondtátok, ahogy írják, gondolhat téged oda, féltékennyé akarhat tenni, hogy megnézze mennyire számít ő neked, vagy egyszerűen neki nem távkapcsolat kell, hanem egy hűs-vér férfi a közelében, akihez bármikor átugorhat, ha megkívánja.

Szerintem kérdezz rá. Persze nem túl illendő dolog, és lehet idegesítőnek hat, de mást nem tudsz tenni, mint rákérdezni azzal az indokkal, hogy láttad az iwiwes adatlapján.

2010. nov. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak öregem!:S Énis erre gondoltam, hogy esetleg te rád gondolt! De amint ahoz a részhez értem el, hogy szerelmes szöveget tett ki, rájöttem, hogy nem így van! Figyelj ezt sajnos pofáraesésnek hívják:S:S:S velem is voltak már hasonlóak! Jófejnek tűnsz tuti találsz normális csajt! Sajnos énis csak az ilyen "ismerkedés legelején" kedves csajokat ismerem meg! Amugy amit elöttem valaki feltett kérdést, hogy "Sejtettem, hogy ez lessz" tehát utalt arra, hogy valakivel kezd alakulni neki? Üdv. (válaszolj)
2010. nov. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A miértre nem tudni a választ,mivel mindenki a virtuális énje mögé bújik és nem lehet tudni a szándékokat.Ez a hátrány a netes ismerkedésben.Szerintem ha hamar létrejön a találkozó akkor nagy valószínűséggel kapcsolat lehet belőle.DE ha sokáig húzódik mondjuk a távolság miatt akkor tényleg romlanak az esélyek.Próbáld meg nem bele élni magad legközelebb.Tudom ezt nem lehet irányítani,de más lehetőség nincs.Marad a pofára esés és a csalódás.
2010. nov. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

telefonon beszéltetek? Vagy csak MSN? Hivd fel!

Egyébként banális, de tényleg szóbajöhet, hogy a kapcsolatban-ra téged értett...

2010. nov. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ha eddig meg nem talalkoztatok akkor ne aggodj tul sokat.
2010. nov. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!