Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk de meg velem szeretne lenni valamikor?

Figyelt kérdés
1 ev es 2 honap utan szakitott velem a bnom(19) mert az utobbi 2 honapba eleg csunyan viselgedtem vele, de az elso ev valami hihetetlen volt, es nem csak azert szakitott mert rosszul viselkedtem vele, hanem mert fiatal es nem akar most komoly kapcsolatot, szorakozni akar pasizni, de semmi komolyat nem akar, azt akarja hogy majd vissza jon hozzam egy bizonyos ido mulva(ez lehet 1-2 honap vagy 1-2 ev is)mert o velem szeretne lenni de ugy hogy el vegyem felesegul mert nallam nem talalna jobbat(o ezt mondja)...es nem tudom mit tegyek mert nagyon szeretem de nem birom ezt el fogadni amit o ker tolem, hogy hadjam legyen massal es majd vissza jon hozzam de vegleg...nem tudom mit tegyek...par jo tanacsot szivesen meg hallgatnek?
2010. nov. 29. 21:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez micsoda idiótaság. A csaj magyarul azt mondta neked, hogy TE CSAK 80%ban vagy jó neki. És valahol pótolni kell ezt a 20 %ot. Tehát vele van a baj, mert nem tudja szerintem ő maga se h mit akar még!!! Mondd meg neki h te se vagy kuka, mert ez nem igy megy h fenn tartjuk a másikban a reményt, de közbe meg szétkeféltetem magam mindenkivel. Most vagy veled lesz, vagy nem!! Veled nem lehet elmenni bulizni vagy mi van? Ez a feleségül dolog is azért volt, mert lehet h most így érzi, de akkor meg minek akar szünetet? 30 év múlva benyögi 3 gyerek mellett, h most megint szünet kell mert neki ez igy jó lenne???? Beszéld meg vele. Döntsön. Te meg ne hagyd h palira vegyenek.

Végén kiderül h azért beszélget veled , mert asziszi igy könnyebb lesz elszakadni, igy nem fog neked annyira fájni! igy még jobban fog! Bármennyire is nehéz abba kell hagyni hogyha úgy alakul. Nem akarok vészmadár lenni, ezért azt is mondom h beújithatnál, az lehet meginn felkeltené az érdeklődését. Egy próbát ez is megérni. Mit tudom én, rúgjatok be otthon a pezsgőtől, vegyél fel egy piros szexi alsónacit, aztán a többit tudod...de abba is kell egy kis változás, vegyél egy kámaszútrát :D Nekem is van. Nah sok szerencsét


Jah bocs h kikeltem magamból, de nem birom az ilyet :P

2010. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szetkefelni magat nem fogja senkivel az tuti mert nem az a fajta a masik dologban teljesen igazad van hog o sem tudja mit akar mert tenyleg nem tudja .... be ujjitani nem tudok mert nem talalkozunk mar most egy idore hanyagoljuk egymast, de most randiztam egy jo csajjal es ugy csinaltam hogy ezt o tudja meg es elegge feltekeny lett...azt mondta hogy ha ra dobbenne se jonne vissza mert nem akar kozenk alni(ezt csak azert mondta hogy sajnaltassa magat szerintem) es aztan en meg mondtam neki, hogy nekem evek mulva mar nem kellesz erre el kezdett bogni es azt mondta hogy ha par honapon belul vissza jonne akkor se bekulnek ki vele, erre azt valaszoltam hogy nem tudom...de mostmar nem is tudom mert engem nagyon ossze zavart....
2010. dec. 1. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!