Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimmal több mint egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal több mint egy éve szakítottunk, (azóta neki volt barátnője is), de a mai napig is sokszor felhív vagy ír hogy velem szeretne lenni, meg akar ölelni meg hasonlók. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
...amikor meg megkérdeztem ,hogy nem akarná-e folytatni ,akkor meg nemet mondott. A másik probléma az,hogy mivel néha találkozunk ,akkor meg alig lehet leállítani...arról hogy megcsókoljon, és én ezért is (találkozások miatt, meg mert folyton keres) nehezen tudom elfelejteni. És azt szeretném kérdezni,hogy szerintetek miért csinálja ezt, és hogy mit tegyek hogy el tudjam felejteni?
2008. okt. 11. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jó volt veled a szex, s csak szexet akar. Szerintem.
2008. okt. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj hogy ezt mondom de szépen kihasználja az érzéseidet. Neki úgy kényelmes hogy benne marad az ujjonnan jött kapcolatában, ugyanakkor még téged sem vesztett el (főleg hogy ezt még valamilyen szinten közölted is vele). Biztos szívesen eltöltene még veled egykét éjszakát is, de másnap menne az új nőhöz randira. Bocsánat a kifejezésért de szard le úgymond. Ha valóban olyan fontos vagy neki mint ahogy mutatja majd rájön hogy lépnie kell a döntésben. Ne érdekeljen milyen problémája van, mit akar veled amíg ez a másik csaj képben van, hisz nem melletted döntött és nem a te dolgod ezentúl őt pátyolgatni mert ő annyira ölelkezni akar. Próbálj túllépni rajta,mert így esélyed sem lesz más pasik felé nyitni.
2008. okt. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem szólókkal. Egyszerűen ki akar használni. Sztem azt hiszi, hogyha egy kicsit jópofizik egyből ugrasz vele az ágyba.
2008. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem...akkor ha legközelebb is vmivel próbálkozna akkor elküldöm.
2008. okt. 12. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!