Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk, van barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, van barátnője de nem enged el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
fél éve van barátnője együtt laknak 8hónapja szakítottunk.3hónapja felkeresett azóta szerelmet is vallott,szabadidejét velem tölti sokszor nállam alszik,de a barátnője szerint jól megvannak és már az esküvő is szóba jött.rákérdeztem a srácnál de ő tagadja h rendben lennének és állítása szerint költözni akar.kinek adjak igazat?mit tegyek?
2011. jún. 11. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a fiú egy hazug. Ide oda járkál egyik csaj másik csaj.
2011. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
gáz az egész..
2011. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szánalmas... a helyzet is meg a kérdés is!
2011. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
lehet szánalmasnak és gázosnak is nevezni,de nem jellemezni kellett a hejzetet hanem tanácsot adni.
2011. jún. 11. 15:32
 5/14 A kérdező kommentje:
a csajszi betegesen ragaszkodik a sráchoz,nem én kerestem fel a volt párom és nem kértem h töltse velem a szabadidejét illetve h szerelmet valjon
2011. jún. 11. 15:34
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem enged el? Mert elküldted? Mert az ok hogy nem te kerested, de ha belementél akkor te miattad is veled van, meg nálad alszik, csak nem betör éjszakánként te meg nem győzöd kitúrni onnan.


Te most kb. a szeretője vagy, de inkább mindketten (másik csaj is). Hát ha nem akarsz össze jönni akkor elég egyszerű küld el. Amúgy meg dönts legjobb belátásod szerint, fogalmam sincs kinek van igaza.

2011. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1: heLYzetet ly-nal írjuk...

2: Lehet, hogy nem te kérted, hogy aludjon nálad, meg valljon szerelmet, de te meg szóbaálltál vele, meg hagyod, hogy odajárjon, meg Isten tudja...lehet, még dug is...xD

3: Lehet, hogy a csaja betegesen ragaszkodik hozzá, de a kedves (volt)barátod fejéhez senki nem tart fegyvert, hogy a másik csajjal legyen...


Konzekvenció: Az exed egy gyáva p*cs, nem mer szakítani, továbbá előbb bebiztosítja magát veled, hogy a szakításkor ne legyen egyedül...

Igazából az ilyen nem tud más embert szeretni, inkább csak maga az érzést...

Bocs, lehet, kicsit nyers voltam...xD:P:D

De ez az igazság...

Én a te helyedben hagynám...

2011. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a lány szerint jó a kapcsolat,de akkor miért nekem vall szerelmet és ha jól vannak miért hozzám rohan munka után?
2011. jún. 11. 15:45
 9/14 A kérdező kommentje:

nephele:1 elírtam de csak tőled csak most bocs:)

2:4évet éltünk 1ütt nem lehet olyan gyorsan elfelejteni itt nem egy csokiról van szó amit ha megettünk kidobjuk a papírját és ennyi

2011. jún. 11. 15:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert? Mondhatod neki, hogy hagyjon téged békén ha barátnője van ne hozzád jöjjön át alukálni, meg.. mi egyéb. Ettől még nem kell azonnal elfelejteni.
2011. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!