Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk de meg velem szeretne lenni valamikor?

Figyelt kérdés
1 ev es 2 honap utan szakitott velem a bnom(19) mert az utobbi 2 honapba eleg csunyan viselgedtem vele, de az elso ev valami hihetetlen volt, es nem csak azert szakitott mert rosszul viselkedtem vele, hanem mert fiatal es nem akar most komoly kapcsolatot, szorakozni akar pasizni, de semmi komolyat nem akar, azt akarja hogy majd vissza jon hozzam egy bizonyos ido mulva(ez lehet 1-2 honap vagy 1-2 ev is)mert o velem szeretne lenni de ugy hogy el vegyem felesegul mert nallam nem talalna jobbat(o ezt mondja)...es nem tudom mit tegyek mert nagyon szeretem de nem birom ezt el fogadni amit o ker tolem, hogy hadjam legyen massal es majd vissza jon hozzam de vegleg...nem tudom mit tegyek...par jo tanacsot szivesen meg hallgatnek?
2010. nov. 29. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

kapcsold ki a féltékeny ösztönöd, és te is bulizz, szórakozz

vagy: fejezd ki, hogy ha elmegy, lehet nem várod majd vissza

2010. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mondtam neki hogy nekem mar akkor lehet nem kellesz...erre el kezdett sirni es tenyleg latszik rajta hogy velem akar meg lenni csak nem most... mert velem komolyabbat akar es tul fiatal ahoz hogy most le kotelezze magat...
2010. nov. 29. 22:02
 3/12 anonim ***** válasza:

az ember párkapcsolatban is jókat tud szórakozni

ha a kapcsolat nem elégíti ki, beszéljétek meg(mert akkor máshol van a bibi)

pl ritkább találkozás, stb

2010. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hat ez a baj hogy nem volt olyan nap hogy ne beszeljunk egy heten talalkoztunk is legalabb 5x es telefonon is sokat beszeltunk es hajnalokon at msn...de nagyon jokat buliztunk eggyutt is es volt kulon is de o most nem akar enyire komoly kapcsolatot , azt mondta hogy majd o nagyon szeretne de nem most....
2010. nov. 29. 22:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy őszintén,örülnél annak ha legalább átmenne rajta 10 pasi,minden nap részeg lenne,discokban orálisan elégítene ki idegeneket,aztán 1 év után visszajönne és azt mondaná,most már felkészültem egy komoly kapcsolatra? Sztem szállj ki a rózsaszín ködből és gondolkodj el a dolgokon! És ne hatódj meg ha sír,ha annyira szeretne akk nem akarna más pasikkal lenni...
2010. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ha az utolso honapba nem lettem volna vele rossz mert tenyleg sokat veszekedtem vele akkor nem igazan lenne ilyen gond....10 pasi egy ev alatt tuti nem megy at rajta mert nem olyan nem fekszik le olyannal akivel nem jar...es nem fekszik le egy het utan de azt mondja neki most nem is kell pasi mert most o is teljesen ki van de akkor nem ertem milyert csinalja
2010. nov. 29. 22:34
 7/12 A kérdező kommentje:
ja meg nem eligtene ki senkit oralisan tenyleg bomba jo no de nem olyan...3 pasival volt velem eggyutt es oralisan csak engem eligetett ki xD
2010. nov. 29. 22:36
 8/12 anonim ***** válasza:

utolsónak igaza van,ha igazán szeretne akkor megelégedne azzal,hogy veled lehet és nem vágyna más pasikra.

mond meg neki tisztán,hogy ha most elhagy akkor ne számitson még egy eséjre,ha pedig elmegy akkor hadd menjen,pár hónap alatt kivered a fejedből,én is igy voltam,csak nem épp ebben a helyzetben,én hagytam el májusban a csajomat,és már pár hónapja tultettem magam rajta

21f

2010. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
csak annyira szeretem hogy rossz bele gondolni abba,hogy tobbe nem lessz velem...mert o olyan ha ezt oda irom neki hogy ha elhagy akkor orokre vege akkor meg ha meggondolja magat meg akkor se szolna mert en azt mondtam hogy el felejthet orokre....en azt mondtam neki hogy nem garantalok semmit se igent nem mondtam neki se nemet...
2010. nov. 29. 22:44
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

hát de ha ő akar elhagyni akkor ne te félj kimondani,hogy ha elhagy akkor ne számitson még egy eséjre!

ha nem pasizni akar akkor talán tartsatok egy szünetet,egy két hónapot,úgy,hogy ő sem pasizik és te sem csajozol,és ha szeret akkor a szünet ráébreszti arra,hogy melleted a helye

2010. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!