Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Csak elfelejtette?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon jól elbeszélgettünk vagy 4 órát, (már régebbről ismerem, mindig sokat gyakran beszélgetünk stb.)tegnap este 6 felé felhívtam, de azt mondta h most nem jó neki és majd visszahív. Mostanáig nem hívott :/ Tudom sok dolga van meg minden, de ha legalább barátként fontos lennék neki visszahívna nem? Én nem akarok erőszakos lenni ezért nem hívom újból de csak akkor vagyok jó ha kell valami am. meg leszar? Persze nem mondhatom, mert ő is nagyon sok mindent adott már, de ez most nagyon rossz, miért csinálja? Eddig minid visszahívott :( Vagy csak elfelejtette? Nekem eléggé bejön ő :/
2010. nov. 29. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ez kínos
2010. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sya,akár mi benne lehet a pakliban,kár totózni!!ne keresd szerintem,majd jelentkezni fog remélhetőleg!!Én is ezt terveztem el engem a szerelmem már 4-ik napja nem keres,se sms se semmi hívás,holott minden nap sms hegyeket kaptam tőle,de én nem bírtam megállni 6 perce írtam neki 1 sms-t hogy vége mindennek?de semmi reakció,már megbántam hogy írtam neki!!!!!te legalább NE szúrd el!!!reméljük tényeleg csak sok dolga van ,semmi rossz nincs a háttérbe,én is ebben reménykedem,de szerintem nálunk gubanc van!
2010. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha fontos dologról kéne vele beszélni, hívd fel, majd vmikor emberi időpontban, talán ilyenkor már túl késő. Ha előtte négy órán át beszélt, és nem rázott le, akkor nem valószínű, hogy direkt. Szerintem biztos kiment a fejéből... De ha csak egy "szia, mizu?" hívás volt, várj míg ő hív, ír vagy összefuttok.
2010. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak elfelejtette!:) Te is elfelejtessz dolgokat akár csak én. Nyilván majd hív és bocsánatot kér ha beugrik neki, ha meg nem kér bocsánatot akkor kár firtatni, elkell nézni.:)
2010. dec. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!