Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nincs fiú-lány barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arguuess kérdése:

Tényleg nincs fiú-lány barátság. De ha beleszerettem, akkor hogyan tovább? bőv:lent

Figyelt kérdés

Van -volt- egy nagyon jó fiú barátom. Nagyon szerettük egymást - mint barát. De én már többet is érzek. És szeretném, ha összejönnék vele. Hogy kezdjek neki? (Egyáltalán nem biztos, hogy megteszem. Lehet, hogy megpróbálok kiszeretni belőle, és minden a régi lesz :) )


Szerinted mit tegyek? Próbáljak összejönni vele, vagy hagyjam?


2010. nov. 29. 19:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Van fiú-lány barátság. Az egyik legjobb barátom is fiú, de soha nem éreztem többet iránta barátságnál, fordítva is így van.


Nehéz meghúzni a határt a szerelem és a szeretet között, egy barátot egyértelműen szeretsz, de nem vagy belé szerelmes, amíg a párodba, jobb esetben szerelmes vagy.


Tudom, tanácsot kértél, de ezt muszáj volt leírnom, megeshet, hogy te is csak összekevered, nem először fordulna elő a világtörténelem során, amivel nincs is semmi gond.


Viszont ha ténylegesen szerelmes vagy belé, és kívánod őt, akkor felesleges visszafordulni, mert csak zsákutcába futnál, lassan megromlana a kapcsolatotok, viszont ott marad egy kis hang, amely folyton azt kérdezi majd, mi lett volna, ha?

Vágj bele, hidd el, a mostaninál rosszabb úgysem lehet. Csak jobb lehet.

2010. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis van fiú-lány barátság. Lányokkal én spec sosem tudtam szót érteni, csak fiúkkal, de szerelmes is csak háromszor voltam, ebből harmadik összejött és azóta is tart hosszú évek óta töretlenül anélkül, hogy átszerettem volna valaha is valamelyik másik haveromba. (és itt jegyezném meg, szex is csak a párommal van/volt).

Szóval oltári nagy hülyeség, hogy nincs. Mondjuk lehet, nálam azért működik, mert én nem értek a divathoz, nem sminkelem magam, nem is értek hozzá, a lányok meg kinevetnek emiatt és szarnak elmagyarázni az ilyen dolgokat.

2010. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!